Ailesi kriz altında kaldı! Seren Serengil’in sevgilisi gözyaşları ortamında yardım istedi

Kahramanmaraş’ta saat 4.17’dahi 7.4 kadar deprem meydana geldi. Deprem; Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay’dahi üstelik hissedilirken çok sayıda bina yıkıldı. Yorumcu ve şarkıcı Seren Serengil’in detaylı süredir alay malay olduğu iş kadını Mustafa Rahman Tohma’nın Hatay’dahi güçlü ailesi üstelik depremde göçük altında kaldı.

“BİNADA KAPILAR SIKIŞMIŞ ÇIKAMIYORLAR”

Sabah sosyal iletişim araçları hesabından paylaşım yapan Seren Serengil, “Tekmil Türkiye’ye esbak olsun, başımız sıhhatli olsun. Mustafa Rahman Tohma’nın ailesi binada sıkışmış, telefonlar çalışmıyor, havaalanı sadık… Ulaşamıyoruz. Binada kapılar sıkışmış çıkamıyorlar. Arkalama gönderebilir misiniz? Ayşe Fitnat Hanım Caddesi, Benan Apartmanı, Hatay” ifadelerini kullandı.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE YARDIM İSTEDİ

Instagram hesabından gözyaşları ortamında bir video yayınlayarak müzaheret isteyen Tohma ise “Çabucak Hatay’a arkalama ve bindi istiyoruz. Ailelerimiz içeride sıkıştı. Çabucak kasaba illerden destek istiyoruz. Lütfen… AFAD, belediyeler, valilikler lütfen… Ailelerimiz sıkıştı, çıkamıyorlar. Bindi istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Share: