27 almanak bakım, Medical Point adıyla yola bitmeme ediyor

– 27 yıllık hizmet, Medical Point adıyla yola devam ediyor

İZMİR – 27 yıldır afiyet alanında oylumlu yatırımlara imza atan Bireşim Sağlık Hizmetleri, Medical Otopark Hastaneler Grubu’ndan ayrılarak ayraç ismini Medical Point yerine değiştirdi. Düzenlenen matbuat toplantısı ile Medical Point Hastaneler Grubu tanıtıldı.

Medical Otopark Hastaneler Grubu’ndan ayrılan Sentez Keyif Hizmetleri, marka ismini Medical Point namına tağyir kararı aldı. Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba ve Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Galebe Beken; İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerinin yeni adının Medical Point adına değiştiğini matbuat mensupları ile paylaştı. Veysi Kubba, yeryüzü bodur devir içerisinde İzmir’e ikinci tıpkısı hastaneyi açabilme hedeflerinin bile olduğunu belirtti.

“10 milyondan aşkın hastaya şifa dağıttık”

Çeyrek Altın asrı fazla süredir insanlara şifa dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba, “Hastaneciliğe bundan parçalanmamış 27 yıl önce başladık. 27 yıldır süren hizmet aşkımızla, zaman daha muhteşem tıpkısı ivmeyle yolculuğa çıkıyoruz. Medical Point adıyla Türkiye’üstelik kullanılmamış tıpkısı kadro oluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 27 yıldır 10 milyondan aşkın hastaya onma dağıttık. Yüz binlerce işler yaptık ve insanların keyif problemlerini hal noktasında elimizden mevrut bilcümle gayreti gösterdik. Pandemi döneminde da canımızı dişimize takarak İzmir ve mıntıka sağlığına ulama yeryüzü uğrunda haddinden fazla şişman emekler gider ettik. Kamu mızıka arkadaşlarımızla gelişigüzel canımızı hiçe farzımuhal İzmir ve mıntıka halkının sağlıklarına çözüm olma noktasında hep gayretlerimizi göstermiş olduk. Bireşim Keyif Hizmetleri A.Ş. kendisine İzmir hastanemizi, İzmir ve Ege Bölgesinin genişlik şişman hastanesi yerine tesis ettik ve dünyada müracaat bir kompleks olma amacı ile İzmir Tutum Üniversitesi ile teşrikimesai yaparak tababet fakültesi hastanesi kimliğine kavuştuk. Gelinen noktada, toptan keyif hizmetlerindeki mütebeddil dinamiklere uygun adına daim kendini yenileyen, geliştiren, kanta dayalı cins ekseninde bildirme yeni teknolojik imkanları halkımıza sunan esenlik merkezi olmanın kıvancını duyuyoruz” dedi.

“İzmir form olacak”

Kullanılmamış tıpkı keyif markasını Türkiye’ye kazandırmanın heyecanın ve mutluğunu yaşadıklarını dile getiren Kubba, “Bugün yeni benzeri sağlık markasını ülkemize kazandırmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bunun da merkezi İzmir olacak. Bakir hastaneler grubu markamız Medical Point ile keyif hizmetlerine bitmeme etme kararımızı sizlere bildirmekten övünme duyuyoruz. Medical Point Hastaneler Grubu bünyesinde hizmet verecek İzmir, Gaziantep ve Batman hastanelerimiz, yerel dinamiklere entegre, küresel tıpkı bellik yolculuğunun İzmir merkezli ilk adımları olacaktır. Toplamda 985 pestil yatağı, 308 hekim kadrosu ve 2 bin 584 çalışanı ile bu hedefe haddinden fazla yakınız. 85 bine mümasil arsıulusal pestil envanterimizle, keyif turizminde toptan ölçekte yeğleme sebebiyiz. Ayrıca tıkır üniversiteleri ortada en çok almanak bilimsel nişane yapan tıp fakültesi hastanesi olmanın üstelik sevap gururunu yaşamaktayız” diye konuştu.

Bakir keyif turizmi modeli

Değişimle ait kendisine afiyet kadrosunda seçkin başkalık olmayacağını tamlayan Kubba, “Hem akademik ve uzman doktorlarımız, hem da görmüş geçirmiş çalışanlarımızla ayrımsız şekilde hizmete devam edeceğiz. Hastalarımızın tıbbi bilgilerini özenle korumaya bitmeme edecek ve hizmet kalitemizi geliştirerek artıracağız. Bakir markamız ile birlikte yıpranmamış projeleri üstelik hayata geçireceğiz. Acun Keyif Örgütünün de vurguladığı üzere sürdürülebilir afiyet mottosu amacıyla sağlık turizmine uygun konseptleri birleştiren alışılmadık açılımlarımızı giderek sizlerle paylaşacağız. Bunun birlikte güncel teknolojik ekipmanlarla donatılmış yekpare hastanelerimizde bile yatırımlarımıza bitmeme edeceğiz. Çevrilmiş merkezlerde yapılan spesifik tıbbi uygulamaların sayısını artıracağız” sözlerine düzlük verdi.

Karbon atıl şifahane

“Gezegenin sağlığı eşittir kayırıcı sağlığı” mottosuyla yenilenebilir enerji ile ilişkin yatırımlardan bahseden Kubba, şu bilgileri verdi: “6 kamer içre enerjimizi yer dostu yenilenebilir erke kaynağından sağlamayı hedefliyoruz. Bu çerçevede solar yerine öz elektriğimizi üretebilecek yatırımlara başlıyoruz. Bu sayede canlılık tüketiminde akim karbon bukanak izimiz olacak. Bu projemizle Türkiye’üstelik elektriğini zat üreten nadir hastanelerden biri olacağız. Hizmet ürettiğimiz rastgele lokasyonda doktor kadrosu, uygulayım bilimi, konfor ve sürdürülebilirlik ile toptan ayrımsız başvuru noktası olma şiarını organizasyon edeceğiz. Değişmeye ve gelişmeye bitmeme edeceğiz. Bu değişimin, hele İzmir özellikle tevessül etmek için tüm Türkiye amacıyla sağlıkta bakir benzeri etap olmasını kâm ediyor; esenlik ve afiyet turizmi kavramlarına eskimemiş ayrımsız bap açıyor ve geleceğe umutla bakıyoruz. Türkiye’nin kullanılmamış sağlık noktası Medical Point’i sizlere gururla sunuyoruz.”

“Türkiye’deki biricik başvuru hastanesi konumuna geldik”

Cumhuriyetin 100. yılında İzmir Tutum Üniversitesi Tababet Fakültesi Hastanesi adına geçmiş mezunlarını vereceklerini ve bundan muhit şişman mutluluk duyduklarını belirten Medical Point Hastaneler Grubu Umumi Heyet Başkanı Op. Dr. Zafer Beken üstelik “Hastaneler, hepimiz üzere olmazsa olmaz. Bunu pandemi döneminde bile yaşadık. Pandemi ile birlikte kül dünyada yumruk ayrımsız proses başladı. Biz bu boğuk dönemde de güzeşte sene hastanemizin görüntüleme sistemlerini yıpranmamış kuşak ve sentetik zeka içerek cihazlarla değiştirdik. Dünyanın sunma balaban firmalarından birine Türkiye’deki yegâne müracaat hastanesi konumuna geldik. Bu yapay zeka destekli hizmetler, hastalarımızın teşhisinde çok ağır sıklet bire bir kolay sağlamış oldu. Güzel İzmir’imizin bu kabilinden sistemlere layık olduğunu düşünüyoruz. Bundan sonraki süreçte bile teknolojik yerine yenilikleri İzmir ile buluşturmak arzusundayız” ifadelerini kullandı.Share: