Ünlü Oyuncudan Amor İtirafı Geldi!

“Meçhul Gizli” dizisinde başrolleri paylaşan Sinem Ünsal ve Halit Hür Sarı, aşk yaşamaya başladı.

Gözlerden uzak amor faal düet, serencam olarak Belgrad’da tatil yaptı.

tv100’de meydan düz habere bakarak; Adlı aktör Sinem Ünsal, geçmiş aktarılma “Cenazemize Okşayıcı Geldiniz” filminin kıraat provalarında samimi açıklamalarda bulundu.

“MUTLUYUZ”

Sinem Ünsal, Adsız Gizli dizisindeki partneri Halit Bağımsız Milletvekili Soluk ile aşk yaşadığını itiraf etti. Ünsal, Halit Hür Zerrin ile ilgili “Mutluyuz. Birlikte Belgrad’a gittik. Herhangi Bir molekül haddinden fazla iyicene gidiyor.” şeklinde konuştu.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Irlamak asıllı tıpkı cet ile Çerkes kökenli tıpkısı annenin ikinci çocuğu namına doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir.

2017 yılında yayımlanan Akşam Yıldızı ünlü dizide Gün karakterini, Siyah Beyaz Aşk ünlü dizide ise Gülsüm Arslan karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları arasında yayımlanan Kızım adlı dizide Sadakat Günay karakterini canlandırdı. 2019 yılında yayımlanmış Raif ile Iyilik adlı temsil oyununda Küşat karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları arası yayınlanan Tansık Hekim dizisinde Hekim Baylan Gülengül karakterine hayat vermiştir.

HALİT HÜR SARI KİMDİR?

Halit Bağımsız Soluk, fotomodel ve dizi film oyuncusudur. 1.78 cm boyunda ve 67 kg. 4 Ilk Teşrin 1993, İstanbul tevellütlü. İstanbul Vukuf Üniversitesi Iktisat Bölümü mezunu. Craft Atölye’sinde düzencilik eğitimini tamamlamıştır. Esra Kızıldoğan ile Anne ve İleri Köpoğluluk Craft Atölyesinde düzencilik eğitimi aldı.

Halit Bağımsız Solgun, geçmiş düzencilik tecrübesi yerine oynadığı Basübadelmevt: Ertuğrul dizisindeki Gündoğdu ve Selcan’ın Oğlu Süleyman rolü ile tanındı. Basübadelmevt Ertuğrul dizisindeki performansıyla balaban gusto toplayan oyuncumuz elan sonradan Kırmızı Ayn, Güzeşte Yaz, Şampiyon, Hakan Reji Kolcusu kabilinden kudretli projelerde düzlük almıştır. Halit Mutlak Solgun özellikle Kardeşlerim dizisindeki performansıyla bundan sonra tanınır ağıl gelmiştir. Yıpranmamış projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Share: