MYP Kırşehir’de seçme başlangıcını yaptı

Milli Kere Partisi Kırşehir İl Başkanlığı seçme tarihinin açıklanmasının arkası sıra düzenlenen matbuat toplantısında Kırşehir’de seçme başlangıcını yaptıklarını duyurdu.

Kırşehir İl Başkanı Koşuk Yaşlanmış, siyaseti milleti buhranlı dönemden yetmek yerine yaptıklarını söyleyerek, “Benzeyen seçme gününü umum tümce üzere bizlerde bekliyoruz. Ülkede yöntem ‘milleti yetişmek için kendini ateşe atanların değil, kendini idare etmek için milleti ateşe atanların’ partilerinin birlikte olmuştur. İnsanları kandırmadan doğru siyaset tahsis etmek filhakika ülkede baskı iş. Amma akilane siyasa dediğimiz görüngü ise bizim ser tacımız olacaktır” dedi.

Son 1 yılda Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kilitlendiğini rapor fail Yaşlanmış, “Tahminî parçalanmamış anlamıyla serencam 1 yıldır Cumhurbaşkanlığı seçimine kitlenen ülkemiz yaşadığımız ve yaşamakta olduğumuz kazançlı buhranlar insanlarımızı zora sokmuştur. Buna istinaden ise benzeyen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri yumruk şartları görmekteyiz. Gördüğümüz ve yaşadığımız politika anlayışı kimi zaman millet için temiz siyaset dolay görüsünün farklı boyutunda kalmıştır. Tıpkı tarafta Topluluk ittifakı, değişik tarafta ululuk idare şeklinin en son kademelerinde başvekillik, vekillik, bakanlık, divan başkanlığı ve bürokratlık yapmış insanlar topluluğu olan Budun ittifakı. Yani esasen mütebeddil tıpkı politika namevcut. Takkadak milletin sırtından nöbet yürünmek isteniyor. Milli Defa Partisi Muhsin başkanın arkadaşları adına yola balkon 7 kamer kabil ayrımsız sürede seçime girme hakkı almış tabanı galiba ve dallı güllü olarak huruç siyasal parti namına düşünce pusulasında düz almıştır. Yakın tıpkısı tarihte Ankara’da vazifeli ve Kırşehir memleket sorumlumuz olan Umumi Başbuğ Yardımcımız Mehabet Muhacir ile yapacağımız geniş katılımlı tıpkı güruh ve istişareden sonradan hem genel gestalt düzeyinde Cumhurbaşkanı adayımız milletin muktedir iktidarını gerçekleştirecek kadrolardan olan Kırşehir Mebusluk adaylarını çokça geçenlerde açıklayacağımızı bildiririz.” – KIRŞEHİR

Share: