Madalya kazanan sporculara velespit hediyesi

Haliliye Belediye Reisi Mehmet Canpolat, Afyonkarahisar’dahi yapılan minikler judo müsabakalardan 7 madalya ile dönen Haliliyeli sporculara bisiklet armağan etti.

Haliliye Şehremini Mehmet Canpolat, şehremaneti bünyesindeki kurslardan aldıkları eğitim ile madalya kazanan sporcularla tıpkısı araya geldi. Haliliye Belediyesi bünyesindeki Judo Kursuna kayıtlı 7 sporcu, Afyonkarahisar’birlikte planlı Minikler Judo Müsabakasına katıldı. Müsabakada kalburüstü başarım sergileyen 7 sportmen, kente madalya ile döndü. Uray bünyesindeki kurstan aldıkları eğitim bilimi ile madalya kazanan sporcular kentin gururu olurken, Canpolat Haliliyeli sporcularla buluştu. Düzenlenen izlence ile sporcuları kutlama eden Canpolat, 7 sporcuya çiftteker ödül etti.

Her devir sporun ve sporcunun beraberinde olacaklarını tamlayan Canpolat, “Haliliye Belediyesi yerine gençlerimizin, çocuklarımızın sürekli yanındayız. Bu bağlamda sportif faaliyetlerle ilgilendiren bir nice branşta Haliliye ilçemizden, müsabakalardan birincilikle dönen sporcularımız, gençlerimiz yetişmeye başladı. Şuanda bile judo ile ilgilendiren kurslarımızda bize kayıtlı, lisanslı öğrencilerimizden Afyonkarahisar’üstelik yapılan müsabakalar sonrası minikler müsabakasında şuanda 7 gencimiz, 7 çocuğumuz madalya alarak yanımıza geldiler, bizi mutlu ettiler” ifadelerini kullandı. – ŞANLIURFA

Share: