Komutan Altınsoy enformasyon toplantısını yaptı

DÜRÜST Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un başkanlığında kaymakamlık başkanlarıyla danışma ve istimara toplantısı gerçekleştirildi.

SELIM Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un başkanlığında, Ağaçören İlçe Başkanı Tahsin Köse’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen İlçe Başkanları toplantısına Eşkal İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ulusoy, Sarıyahşi İlçe Başkanı Bilen Eraslan, Sultanhanı İlçe Başkanı İshak Sıkıntısız, Gülağaç İlçe Başkanı Harun Abur, Güzelyurt İlçe Başkanı Murat Günalp, Eskil İlçe Başkanı İbrahim Kırlı, Ortaköy ilçe Başkanı Zeki Cet katıldı.

2023 önünde yapılacak icraat ve ilçelere gerçekleştirecek yatırımların yanı sıra organizasyon çalışmaları ve gündemin değerlendirildiğini nâkil İl Başkanı Altınsoy, teşkilatın beherglas mensubu ile inanç ve aşkla çalışmalara bitmeme ettiklerini söyledi .Toplanma amaçlarının müşavere fayrap etmek olduğuna aksan işleyen Altınsoy, “SELIM Parti’mizin mayasında; danışma var, içtenlik var, bakım var. “Kıvrak Türkiye” sloganımızla millete hizmet uğrunda neler yapabiliriz onun derdindeyiz. İstişarenin faydasını bugüne büyüklüğünde çokça gördük. Demin bile şehrimizin ve ilçelerimizin problemleri, dertleri neyse dinleyip çözüm bulmaya çalışacağız. Birbirimizden öğreneceğimiz çok husus var. Bu anlamda da enformasyon yapmaya seçme ant bitmeme edeceğiz” şeklinde konuştu.

İlçelerin umumi durumu, ilçelere yapılan envestisman ve hizmetlerin birlikte hayata geçirilen projeler ile belediye başkanlarının ilçelerinde yaptıkları çalışmalarla kazandıkları hizmetler için istişareler yapıldı. 2023 yılında İlçelere yapılacak olan çalışmalar üstelik masaya yatırıldı. Kestirmece kendisine üç saat süren toplantıda kaymakamlık başkanları, yapılan kuruluş çalışmaları ve ilçelerin sorunları karşı bilgiler verdi.

Toplantı böylecene Altınsoy, yapmış olduğu hizmetlerden ve toplantıya katılımlarından muhit İlçe Başkanlarına teşekkürname etti. – AKSARAY

Share: