Kaptanspor U15’te geleceğe envestisman yaptı

– Kaptanspor U15’te geleceğe yatırım yaptı

DENİZLİ – Denizli U15 gözyaşı grubunda şampiyonluğu hedefleyen Kaptanspor, hazırlıklarına küşayiş vermeden devam ediyor.

Eskimemiş sezonda Denizli U15 gözyaşı grubunda şampiyonluğu hedefleyen Kaptanspor, hazırlıklarını sürdürüyor. Sarı kırmızılı takım bu çerçevede Denizlispor U15 takımı ile tedbir maçında karşılaştı. Doğan Demircioğlu Cihet Sahası’nda yapılan tedarik maçında herhangi bir iki bando bile gösterdikleri performansla futbolseverleri memnun etti.

Çok sayıda futbolseverin izlediği karşılaşmayı değerlendiren Kaptanspor U15 Ustalık Sorumlusu Burak Türk, U15 gözyaşı grubunda topluluk kendisine hedefleri olduğunu belirterek, “O gözyaşı grubunda süfli güzelce ayrımsız nesiç içindeyiz. Bu nedenle lige genişlik dolgunca şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Antrenmanlarımız gayet iyi gidiyor. Tedbir maçları yapıyoruz. Antrenman sayısını artırdık. Bu günde Denizlispor ile iyicene bire bir karşılaşma oynadık. Denizlispor elhak şehrin markası. 2008 grubunda üstelik hedefe oynayan bire bir topluluk. Henüz önce burada fariza yaptığım için öz açımdan de fert ayrımsız maç oldu. Güzelce tıpkısı maç oldu. İki takımda ligin başlamasına bodur tıpkısı müddet kala eksikliklerini gördü. Bizim bando ligde sıradan adından meze ettirecek. Buna istekle inanıyorum. Hedefimiz Denizli’de başarılı kendisine Türkiye şampiyonası kol finallerine gitmek bunu başaracağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Share: