Haluk Levent merakla beklenen açıklamasını öne çekti: Paraları kimseye vermem, veremem

Ahbap Derneği kurucusu adlı sanatçı Haluk Uzun Kahramanmaraş’ta meydana mevrut ve 10 ili etkileyen büyük yer sarsıntısı sonrası yardım çalışmalarını sürdürüyor. Ünlü sanatkâr depremin geçmiş anından bu yana kendisini arayarak ödül fail ünlüleri ve bağışladıkları miktarları toplumsal iletişim araçları hesabından duyuruyor.

AKŞAM 22.00’Yİ İŞARET ETMİŞTİ

Haluk Levent cemaziyelevvel toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşım ile 16 Şubat akşamı saat 22.00’dahi bire bir izah yapacağını duyurmuştu. Haluk Levent aldığı patadak bir değişmeyen ile açıklamayı er yaptı.

AÇIKLAMASINI ÖNE ÇEKTİ

Bağışlanan paraların kendisinin namusu olduğunu belirten Haluk Levent, bağışları her kuruluşa vermeyeceğini belirtti. Levent, paylaşımlarında şunları söyledi: “Zaman akşam saat 22.00 de bire bir izah yapacaktım. O kadar çokça spekülasyon yapıldı kim dizge amma hep toplanan bağışlara ahali konulacağını, Kızılay’a evet bile AFAD’a aktaracağımı yazıp çiziyor. Görüngü bundan sonra büyümesin diye açıklamamı ercecik yapayım dedim.

“SİZİN PARANIZ BENİM NAMUSUM”

Açıklayacağım durumdan ilk şunu söyleyeyim. Sizin paranız benim namusum! Hiç kimseye kuruluşa vermem! Veremem! Kimse üstelik benden istemedi! Şu zaman yüzbinlerce adam evsiz donuyor. İlk iş TOKİ ile görüştüm. Ivedi göz yaptıracağız!

“TIKANMA NOKTASINA GELMİŞTİK”

Açıklayacağım konu şuydu; Son 2 günde ara sıra işgüzarların sahada Ahbap Faaliyetlerinin çalışmalarını aksatmaya yönelik girişimleri olduğunu gördük. Tıkanma noktasına gelmiştik. Dünden beri ilgili yerlere onları şikayetimizi belirttik. Iyi olsun yetkililer olayı çözdüler. Sahadayız.

“AÇIKLADIĞIMIZ PLANLARI HARFİYEN UYGULAYACAĞIZ”

İşimizin başındayız. Henüz ilk açıkladığımız planları harfiyen uygulayacağız. Bu bütçenin biraz henüz fazla miktarı gene ihsan namına gelince ivedi eylem planımıza geçtik ve evi yıkılmış canlarımıza bölük yaptırmaya değişmeyen verdik! Bilginize.”

Share: