Fenerbahçe Konyaspor maçına depremzede kollar konuk oldu

Fenerbahçe ile Konyaspor arasında oynanan Spor Kaba But Süper Takım maçı öncesinde depremzede füru futbolcularla alay malay seremoniye daha çok.

Spor Toto Süper Kütle’in 23. hafta erteleme maçında Fenerbahçe, Konyaspor’u mihman etti. Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve metin çokça şehirde sakil yıkıma hastalık olan depremden etkilenen çocuklar, Fenerbahçe – Konyaspor maçı öncesi futbolcularla birlikte seremoniye artık. Soluk-lacivertli pakt aracılığıyla ‘Fenerbahçe benzeri hayaldir; kollar amacıyla gerçekleşen’ ünlü proje hayata geçirilirken, stadyuma çağırma edilen minikler Teknik Direktör Jorge Jesus ve futbolcularla tıpkısı araya geldi.

Trabzon’un Of ilçesi Çoruk Köyü Muhtarı Coşkun Ayyıldız ve ekibi aracılığıyla enkazdan kurtarılan 7 yaşındaki Fenerbahçe taraftarı Elif üstelik tablet ile seremoniye imdi.

Öte yandan Fenerbahçeli futbolcular maç öncesi ısınmaya, “Eski olsun Türkiye” ve “Yaralarımızı gelişigüzel saracağız” yazılı tişörtlerle çıkarken, tören öncesi üstelik “Acımızın tarifi yok. Ülkemizin başı iyi olsun” pankartını açtı. – İSTANBUL

Share: