Doya Doya Moda’da büyük çekişme! Gülşah Saraçoğlu ile tartışan yarışçı, diskalifiye edildi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve hakem heyeti üyeliğini Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez, Serdar Uzuntaş ile Mısır Yasemini Yılmaz’ın üstlendiği Doya Doya Moda programının geçmiş yayınlanan kullanılmamış bölümünde potansiyel farkı yükseldi. Elan önceki rakipleriyle sıkça tartışan Gamze, sinirlerine bilge olamayınca Gülşah Saraçoğlu ile birbirine girdi.

YARIŞMAYI TECEZZI ETTİ

Rakiplerinden Esra ile tartışan Gamze, namına aynı şeyler söylemeye müteharrik Saraçoğlu’nun art arda sözlerini kesince müstevi çabucak gerildi. “Bu kız kesinlikle laf anlamıyor. Hayırdır evet. Sana bir şey söylemeye çalışıyorum ve susturmaya çalışıyorsun” diyen Saraçoğlu’na bedel veren Gamze, “Ego hürmetsizlik yapmadan sizi dinliyorum. Burada olduğumuz için bu tavırları yiyip yutuyorum. Normalde ben bu tavırları yiyip yutmam” dedi. Sinirlerine hakim olamayan Gamze, beşer kartını Saraçoğlu’nun masasına bırakarak yarışmayı tecezzi etti.

DİSKALİFİYE EDİLDİ

“Utanmadan gelip kartını masama atıyor” diye niteleyerek iyice gerilen Saraçoğlu ise imal ekibiyle toplantı fayrap etmek istedi. Yarışmanın tavırlarını hiçbir şekilde kabul etmediğini belirten Saraçoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Bu arkadaşın gâh davranışlarını tolere ettik. Genç benzeri karı olduğu üzere rencide olmaması için kâh görüntüleri keserek yayınladık. Yapıt akışı bitmeme ettiği kesemediğimiz anlar oldu. Tek özdek bilmiyorsanız haddinizi bilin. Burada herkesin büyüğü namına Uğurkan Erez var ve ona tırsmak duyulması geçişsiz. Bu kadar tatsız ayrımsız olayı ilk kez yaşadık. Kendisiyle yollarımızı ayırma kararı aldık. Burası tıpkısı televizyon programı olmasaydı benim önüme yaka kartını bambaşka tıpkı durumda atsaydı bu bahis lezzetsiz tıpkı yere giderdi. Sinirlerime hakim oluşmak zorundaydım. Ekranda kırıcı gözüktüysem birlikte kusur dilerim.”

TAŞKIN: PROGRAMLA İLGİLİ SÖYLEYECEKLERİM VAR

Diskalifiye edildikten sonraları 500 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından ayrımsız paylaşım işleyen Gamze Katmerli, “Doya doya moda evet veda etmiş bulunmaktayım. Şuan eve geçiyorum bavulumu hazırlayıp yetersiz dışı seyahatine çıkacağım. Hem hareket hem birlikte dinlence gayeli tıpkısı seyahat olacak. Programla ilişik ifade etmek istediklerim var bittabi. Uçaktan inip müsait olduğumda sizlerle mini benzeri dostça edeceğiz” dedi.Share: