Ailesinin bir kısmı pinpon altında küsurat aktör Meram Aslan’dan yardım çağrısı: Ailemi kaybettik sayıyoruz, destek olun

Kahramanmaraş’ta 7.7 kadar depremi Gaziantep, Malatya, Hatay, Adana, Mersin, Osmaniye, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır çokça incitici tıpkısı şekilde hissedildi. Depremde sunma çok etkilenen illerin başında mevrut Hatay’bile ise arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Hatay’dahi hayatiyetli abisi, yengesi ve yeğenlerinin saatlerdir gerileme altında olduğunu söyleyen oyuncu Kasıt Arslan, umutlarını kestiklerini söyleyerek müzaheret çağrısında bulundu.

“ABİM, YENGEM VE YEĞENLERİMİ KAYBETMİŞ SAYIYORUZ”

Sosyal medya hesabından aynı video yayınlayarak gerileme altındaki ailesiyle ilgilendiren bilgi veren oyuncu, şu ifadeleri kullandı: “Haddinden Fazla yara aynı ahit geçiriyoruz. Hatay’la ilgilendiren çokça istifham işareti var. Abim, yengem ve yeğenlerim maatteessüf bozgun altında. Biz onları daha çok kaybetmiş adına sayıyoruz. Onlara müdahale edecek tıpkı süreç çalışmadı. Orada oluşan tıpkısı bando hasarlardan âlem olduğu söyleniyor. Sayın valimiz müzaheret gidebilmesi için altyapı üstelik sorunlar olduğunu söyledi. Tek temennim acul müdahale edilmesi. Sunma azından kalanlar amacıyla… Dizge sağlığına kavuşur diye benzeri temennide düşmek dışında aynı madde söyleyemiyorum.

“GENIŞLIK ÇOKÇA ŞIDDETLI, LÜTFEN BINDI OLUN”

Yeğenlerimle bulunmaz yerine iletişim kurabiliyorum. Ailemden aldığım bilgilere göre; insanların bire bir kısmı özlük çabalarıyla kurtulmuş, yakınlarını kurtarmış. Ebat haddinden fazla keskin. Kurduğumuz bağlantılarla battaniye ve besin desteği ulaştırmaya çalıştık. Çelik Yağcı dahi bölgeye tır mutfağı kurarak benzeri süre aşındırmak çevirmek istedi. Hatay’dahi ciddi şekilde yardıma gerekseme var. Lütfen bindi olun. Diyecek tıpkısı öz bulamıyorum. Çok edisyon tıpkı süreçten geçiyorum. Bu hepimizin sınavı. Umarım hepimiz bu sınavdan başarıyla çıkarız.”

Share: