Zamanında Çukurova dizisinin oyuncusu Emel Atıcı ve kızı depremde hayatını kaybetti

Pazartesi haset format üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde dokunaklı yıkımlara sebep oldu. Binlerce vatandaşımızın hayatını kaybettiği hareket felaketinin peşi sıra 10 ilde 3 ay süreyle OHAL zar edildi. Ünlü oyuncu Emel Atıcı ile kızı Hande Püryan Atıcı üstelik depreme Adana’de yakalandı.

KIZI VE AKTÖR HAYATINI KAYBETTİ

Aynı çağ ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncularından Emel Atıcı ve kızı depremde hayatını kaybetti. Dizinin yapım şirketi Tims&B, toplumsal iletişim araçları hesabından aynı taziye mesajı yayınladı. Paylaşımda “Ülkemizde yaşanan yer sarsıntısı felaketinde Bir Zamanlar Çukurova dizimizin kızıl oyuncusu Emel Atıcı ve kızı Püryan Atıcı’yı kaybetmenin koyu üzüntüsü içerisindeyim. Emel Atıcı ve canan kızına, depremde hayatını kaybeden mecmu vatandaşlarımıza Allah’tan yağmur, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz” denildi.

ROL ARKADAŞINDAN PAYLAŞIM GELDİ

Oyuncu Sibel Taşçıoğlu bile aynı dizide cafcaf aldığı oyuncu arkadaşı Emel Atıcı üzere “Sevgili arkadaşımız Emel Atıcı, Tanrı rahmet eylesin. Mekanın behişt olsun” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

PÜRYAN ATICI’NIN OKULUNDAN TAZİYE MESAJI

Beykoz Üniversitesi üstelik mezunlarından Püryan Atıcı’nın vefatının arkası sıra yayınladığı taziyet mesajında şu ifadelere saha verdi: “Üniversitemizin 2014-2015 Sivil Hava Eriştirme İşletmeciliği programı mezunumuz Gülme Püryan Atıcı ile annesi Emel Atıcı’yı depremde kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Beykoz Üniversitesi ailesi yerine mezunumuz canan Püryan’a ve zer annesine Cenabıhak’tan yağmur, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.”

Share: