VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Ruh Tevzi A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini artırmak üzere sürdürdüğü projeleri kıymetlendirmek amacıyla toplandı.

Türkerler Ana Ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Ana Ortaklık yöneticileri, VEDAŞ Umumi Müdürü, Denetleme Kurulu Başkanı, direktörler, iştirak müdürü, ahbaplık müşaviri, devlet ve kol müdürleriyle dip düzem proses yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde kıvrak 2 milyonu fazla nüfusa ve kısaca 800 bin aboneye faaliyet dağıtım hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti sürekli ıslah etmek amacıyla hayata geçirdiği projeleri şeriklik merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Iştirak Müdürü Emrullah Okuducu vasıtasıyla yapılan derinti sunumunda; envestisman projeleri, işletme faaliyetleri ve gizlice elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede bitmeme eden toplumsal ağırlık projeleri hakkında katılımcılara hikmet verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede kâin Türker; “Cümbüş tevzi hizmeti, hayatın tamamını etkileyen az çok eleştiri tıpkısı görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne kadar uyarınca namına getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar hizmet kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde dallı güllü eşsiz halkımızın memnuniyetine de külfet ediyor. Halkımıza sunduğumuz bakım kanallarını mükemmelleştirmek amacıyla tamam çalışanlarımızın şişman bire bir motivasyonla ve efdal bastırık bilinciyle görevlerine devam etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: