Vali Müellif, “Mülk Operasyonu” filmini gençlerle izledi

Antalya Valisi Ersin Edip, Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle iri bölümü Antalya’da çekilen Guy Ritchie’nin yönettiği ve Jason Statham’ın başrolünü oynadığı “Mal Operasyonu” filmini gençlerle izledi.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, Müellif’ya etkinlikte İl Kültür ve Turizm Müdürü Candemir Zoroğlu birlikte haremlik etti.

Filmi son basamak başarılı bulduğunu tabir fail Muharrir, acun çapındaki bu cins filmlerin Antalya’nın tanıtımı noktasında cesim katkılar sunduğunu söyledi.

Yazıcı, “Zaman balaban tıpkı bölümü Antalya’mızda çekilen ‘Para Operasyonu’ filmini gençlerimizle izledik. Sonuç adım başarılı tıpkısı film ergin. Akdeniz’in yıldızı Antalya’mız imdi beyaz perde dünyasının bile yıldızı. Dünya çapındaki bu kabil filmlerin Antalya’mızın tanıtımı noktasında da balaban katkılar sunacağını düşünüyorum.” dedi.

13 Ocak’ta vizyona giren filmde, dünyayı zılgıt edebilecek ölümcül tıpkı silahı ortadan çalmak üzere milyarder silah tüccarının peşine düşen MI6 ajanı Orson Fortune ve ekibinin hikayesi anlatılıyor.

Orson Fortune karakterini canlandıran Statham’a, Hollywood’un adlı isimleri Aubrey Iş Merkezi, Josh Hartnett, Cary Elwes, Hugh Grant, Bugzy Malone ve Max Beesley zevcelik ediyor.

Share: