Vali Epcim ve Başkan Pekmezci Bayburtspor için temaslarda bulundular

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim ile Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, TFF 2. Ligde tahakküm eyyam geçiren Bayburt Hususi İdare Sporun geleceğini planlamak üzere İstanbul’da Bayburtlu hareket adamlarını görüşme ettiler.

Bayburt Hususi İdare Sporun zarfında bulunduğu durumdan genişlik gelişmemiş sürede kuşkusuz çıkabileceğinin ele alındığı görüşmelerde Komutan Pekmezci ve Vali Epcim Bayburtlu hareket adamlarını musahabe ederek istişarelerde bulundular.

Pekmezci, 3 günlük korkulu aynı programla gerçekleştirdikleri ziyaretlerin peşi sıra yaptığı açıklamada, “Valimiz Cüneyt Epcim ile bu arada 3 günce programımızda Bayburt Hususi İdare Spor Kulübümüzün geleceğini planlamak amacıyla İstanbul’da kâin aksiyon adamlarımız Fuat Guguloğlu, Fuat Fettahoğlu, Nuh Görgülü, Sunay Turan, Ali Osman Ferah, Reşat Narman, Maksat Bayburtlu, Dr. Hicabi Gökdereli, Mehmet Adıgüzel ve Başkumandan Akgün’ü ülfet ettik ve toplantılar gerçekleştirdik. Bizlere İstanbul’da işyerlerinin kapılarını açarak, konuk eden eşsiz hemşehrilerimizin seçkin birine ayrı ayrı misafirperverlikleri ve destekleri amacıyla teşekkürname ediyoruz” ifadelerini kullandı. – BAYBURT

Share: