Utkulu Bilazer, Boluspor’da

Boluspor, Sait Karafırtınalar’ın beceri direktörlük görevinden çekilme etmesinin ardından Utkulu Bilazer ile sezon sonuna büyüklüğünde inikat sağladı.

Spor Mabat 1. Tomar takımlarından Boluspor’da görevinden incizap fail ve Bucaspor ile anlaşan Sait Karafırtınalar’dan boşalan beceri müdürlük koltuğuna Yenmiş Bilazer getirildi. Al-beyazlı kol, akıbet adına Erzurumspor’u çalıştıran Bilazer ile zaman sonuna kadar anlaştı. Yenmiş Bilazer’in yardımcılıklarını Atacan Öztürk, Kalıplı Güç, Mutlu Dervişoğlu ve Yasin Kum yapacak.

Kulübün genel ağ sitesinden yapılan açıklamada, “Kulübümüz, Ustalık Yönetmen Muzaffer Bilazer ile sezon sonuna büyüklüğünde kavil sağladı. 20 Haziran 1977 Trabzon doğumlu olan Bilazer, çalıştırıcılık kariyerine Akçaabat Sebatspor’da başladı. Bilazer sırasıyla Trabzonspor, Karabükspor, Kayserispor, Akhisarspor, Fatih Karagümrük ve Erzurumspor takımlarında görev alırken, Türkiye U21 Milli Takımı’nda Havari Çalıştırıcı ve Türkiye U20 Milli Mızıka Beceri Müdürlük görevlerinde bulundu” ifadeleri kullanıldı. – BOLU

Share: