Uşakspor’da beceri heyet ve kadroya sağlamlaştırma

Iş günü Diyarbekir Spor ile oynayacağı maç ile lige sezona başlayacak olan Uşakspor, kadrosunu 3 kullanılmamış futbolcu ve 4 ustalık adamla güçlendirdi.

Daha evvel 14 futbolcuya imza attıran Uşakspor Sportif Hizmetler A.Ş, Bucaspor, Galatasaray ve Başakşehir giyen gailesiz milli iyi sağlam Uğur Şenel (19), Alman ve İngiliz ekiplerinde kalıp giyen kesici Meze Alp (25), daha geçmiş Sandıklıspor, Bodrumspor, Batman Yer Yağı, Soma Spor, Şehremaneti Derincespor ve Kuşadası Gençlikspor formaları giyen sol ayaklı ölçülü saha oyuncusu Mehmet Merbut (29) ile anlaştığını duyurdu. Ayrıca alt yapıdan yetişen tüvana stoper Süleyman Emre Ödemiş ile de aç sözleşmeye imza atıldığı açıklandı.

Daha ilk Maharet Yönetmen yerine Bülent Akış ve Sportif Direktör namına Recep Kalem Erbabı ile anlaşan Kırmızı siyahlı hile beceri kadroyu kaleci antrenörü Şehmus Demir, atletik takat sınırı antrenörü Ahmet Üzücü, takat sınırı çözümleme antrenörü Utkulu Çağan ve 3 yıldır Uşakspor’da yardımcı antrenör kendisine görev işleyen Şevket Karakaş ile güçlendirdi. – UŞAK

Share: