Türkiye Tek Yürek kampanyasında gelen bağışları katlayan Dünya Ilıcalı, Twitter’da ruzname oldu

6 Şubat’ta format üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerde 10 ilimizde yıkımlar meydana geldi. 35 binden çok vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremlerin peşi sıra Türkiye Biricik Canevi kampanyasıyla depremzedeler için ödül toplandı. Mazi akşam ezanı eş yayınla ekrana mevrut programda takdimcilik eden Dünya Ilıcalı’nın armağan miktarlarını artırdığı anlar ise Twitter’de ruzname oldu.

20 MİLYON TL’LİK BAĞIŞI 30 MİLYON TL YAPTIRDI

Gecede ödül toplayan Acun Ilıcalı, deli dolu yayında mevrut miktarları tasarruf etmek üzere mücadele etti. Ilıcalı, ayrımsız ana ortaklık vasıtasıyla yapılan 20 milyon TL’lik bağışı geçmiş 25 milyon TL’ye çıkardı bilahare bile “arada bir misil namına kaldı” diye bağışı 30 milyon TL’ye çıkarttırdı. Ilıcalı’nın programda saha aldığı süre boyuncu bağışların miktarını artıra artıra 75 milyon TL fazla müzaheret yaptırdığı istikbal sürüldü.

TWITTER’DA GÜNDEM OLDU

Ünlü televizyoncu Dünya Ilıcalı’nın o anları ise bodur sürede Twitter’de TT oldu. Adlı adam amacıyla “Acun’a düğünde kalın töreni vermek geçişsiz” ve “Acun kamu bir bağlı çarşı esnafı kabilinden ferah mukataa yapıyor” yorumları yapıldı.

Öte yandan Acun Ilıcalı gecede kızları ve kişi namına 5 milyon TL’lik dürü yaptı.

İşte Acun Ilıcalı için yapılan gâh yorumlar…

Share: