Trafik jandarması motor sürücülerine reflektif perforaj dağıttı

Aksaray’de trafik jandarması ekipleri motor kazalarının sunma uzuv indirilebilmesi amacıyla motosiklet sürücülerine reflektif yelek dağıttı.

Aksaray’birlikte yaşanan trafik kazalarının önlenebilmesi, can ve servet kayıplarının önüne geçilmesi için bir nice faaliyet özne İl Bitirmiş Komutanlığı Trafik Jandarması ekipleri, motosikletlerin karıştığı kazalara yönelikte ayrımsız çalıma yaptı. Alelhusus şeb trafikte görünmeyen ve birçok kazanın birlikte bu nedenle yaşanması cihetiyle motor sürücülerinin görünürlüğünü tedarik etmek üzere yola çıkan trafik jandarması ekipleri yaptıkları uygulamalarda motosiklet sürücülerine reflektif yelek dağıttı. Trafikteki görünürlükleri artırılan motosiklet sürücüleri antrparantez emin gidiş geliş konularında, kask ve sürat kabil konularda de bilgilendirildi.

Motor sürücüleri trafik jandarmasına teşekkür ederken yapılan kayıtlı açıklamada, “Kazalarının en aza indirilmesi için bilgilendirme, farkındalık ve denetim faaliyetlerimize layenkati bitmeme edilecektir” denildi. – AKSARAY

Share: