Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: Hocamıza güvenimiz tamdır

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Abdullah Cebbar ile İstanbul’bile görüşerek takımdaki istikrarsızlığı masaya yatırdı. Ağaoğlu, takımda yaşanan seçenek süreçle ilgili, “Sorunları masaya yatırdık. Hal önerilerini ve alınması müstelzim tedbirleri tartıştık. Trabzonspor camiası bulut etmesin” dedi.

Süper Lig’in ilk devresinde güzeşte sezona göre geride artan Trabzonspor’dahi meydan sonuçlarındaki kötü fiil ve beceri yönetmen Abdullah Avcı’nın ayrılığı iddiaları üzerine pakt başkanı Ahmet Ağaoğlu kayıtlı açıklama yaparak camiaya seslendi.

Abdullah Avcı ile bugün İstanbul’de görüşerek serencam tabloyu değerlendiren Ağaoğlu, münasebetsiz vadi sonuçlarının camiada yarattığı endişeleri giderecek tedbirlerin alınacağını belirtti. Ağaoğlu açıklamasında, “Futbolda kimi zaman aksi sonuçları ve gelişmeleri Trabzonspor yerine bile yaşıyoruz. Yetişkin olan bundan sonrasında hataların tekrarlanma etmemesi amacıyla gücük, mutedil ve ince vadede alınması müstelzim tedbirlerdir” dedi.”BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ KAYBETMEYELİM”

Dümen namına Abdullah Avcı’ya güvendiklerini belirten Ağaoğlu, “Bunları temas aşamada açık kapsamlı tıpkısı şekilde ele aldık. Sorunları masaya yatırdık. Hal önerilerini ve alınması müstelzim tedbirleri tartıştık. Trabzonspor camiası bulut etmesin. Takımına güvensin. Desteklemeye bitmeme etsin. Trabzonspor değme yönüyle büyüktür ve külliyet içindeki benzeri camiadır. Bu külliyet yönetimimiz, takımımız, hocamız ve taraftarımızladır. Bu bütünlüğümüzü katiyen kaybetmeyelim. Hocamıza güvenimiz tamdır ve takımımız bu olumsuzlukları alacağı liyakatli sonuçlarla giderecektir” ifadelerini kullandı.

Share: