Taha Duymaz’ın emrihak haberi gizleniyor mu? Enkaz başında bekleyen bacı başkaldırı etti: Gereksiz konuşan klavye delikanlıları

6 Şubat’ta biçim üssü Kahramanmaraş’ta meydana mevrut 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 10 ilimizde bunaltıcı yıkımlara illet oldu. Hatay’de kıpırdak toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz birlikte enkaz altında kaldı. Günlerdir marifet alınamayan Taha Duymaz’ın hayatını kaybettiği fakat ablası Semiha Duymaz tarafından haberin gizlendiği gelecek sürüldü.

TAHA DUYMAZ’IN CENAZESİ SAKLANIYOR İDDİASI

Taha Duymaz’ın cansız bedeninin eyyam önceki enkazdan çıkarıldığı ancak abla Semiha Duymaz’ın toplumsal medyada takipçi sayısını bırakmak üzere sakladığı tez edildi. Duymaz’ın ablasının AFAD görevlilerine kavisli adres verdiği birlikte iddialar arasında düzlük alıyor. Günlerdir Twitter’da gündem olan iddiaların ardından abladan karşılık gecikmedi.

“KLAVYE BAŞINA GEÇİP ITHAM ETMEK HADDINDEN FAZLA MACERASIZ”

Instagram hesabından açıklama özne Semiha Duymaz, şu ifadeleri kullandı: “Rüfeka bu adisyon kardeşimi tezyifkâr candan sevenler amacıyla yalınlık. Bu süreçte sevenlerine malumat yöneltmek için. Deminden ben bu ızdırap mütekellim, yorum özne insanlara sesleniyorum. Bu durumda acımız çok, bunu yaşamayan bilmez ve Cenabıhak kimseye yaşatmasın. Deminden klavye başına geçip oradan temas etmek, laf etmek, itham etmek çok niteliksiz. biricik dileğim Tanrı size yaşatmasın. Taha, ben, Ferişte, Umut, halam ve eniştem benim kanlarım, canlarım. Eskimemiş fenomen olmadı sonuçta. İsteseydim ego evvel yeniden prim yapar, takipçi yükseltirdim kardeşimin arkasından. Lütfen size Cenabıhak üzere susun bundan sonra ve biz de kardeşlerimize kavuşalım.”

“ALLAH BU ACIYI KLAVYE DELİKANLILARINA YAŞATMASIN”

“Bu zamana kadar sustum, acımı sizin üzere boş insanlar yüzünde yaşayamıyorum. Kardeşlerim, halam, eniştem kriz altında. Ego ecnebi değilim, benim canlarım, kanlarım, hayatlarım onlar. Burada prim kasacak yok takipçi yok bilmem ne… Taha var Melek var Rüya var bırakın… Burada halen çıkmadılar ve halen bekliyoruz. Ben geldim geleli vakit kaybetmeden tıpkısı öğün annemi görmeye gittim hangi haldedir diye. Burada değme sâdır cesede bakmaktan psikolojimi anlayamazsınız. Onlardır diyerek bir umutla ya ölü evet dinç ama siz bu duyguyu, acıyı hissedemezsiniz. Dilerim Tanrı’tan bu yersiz mütekellim ‘saklıyor’ diyen insanlar ‘prim yapıyor’ diyen klavye delikanlılarına Allah size yaşatmasın dilerim.”

Share: