Süper Kupayı kazanan Kastamonu ekibinden Belediye Reisi Vidinlioğlu’na musahabe

Süper Kupayı müzesine götürme başarısını gösteren Kastamonu Belediyespor Avrat Hentbol Takımı, Belediye Reisi Galip Vidinlioğlu’nu ziyaret etti.

Kastamonu Şehremini Vidinlioğlu, Türkiye Kupası finalisti Konyaaltı Belediyespor’u 36-31 yenerek Süper Kupa’yı kazanan Kastamonu Belediyespor’un Başkanı Mustafa Esaslı, Danimarkalı antrenör Claus Mogensen ile oyuncuları kabul etti.

Oyuncularla dostça eden Vidinlioğlu, “2022 yılını 3 kupayla kapatmanın mutluluğunu yaşadık. Süper Kupa’nın sahibi olarak sezonun önce kupasını bile almış olduk. Hem Türkiye şampiyonu girmek hem birlikte Süper Kupa’yı ahzetmek, gerçekten Kastamonu’muza yakıştı.” dedi.

Kastamonu ekibinin Şampiyonlar Ligi’nde cesim maçlara çıkacağına meni eden Vidinlioğlu, “Öbek şampiyonluğu, Türkiye Kupası ve sonuç olarak Süper Kupa’nın sahibi olan temsilcimize Avrupa kupası yakışmaz mı? Elbette reva. Tığ temsilcimize inanıyor ve güveniyoruz. İnşallah şehrimize aynı Avrupa kupası de getireceklerdir. Yöneticilerimize, ustalık ekibimize ve sporcularımıza eskimemiş sezonda başarılar diliyorum.” ifadesini kullandı.

Mogensen dahi yıpranmamış sezona Süper Kupa’yı kazanarak başladıkları amacıyla haddinden fazla mutlu olduklarını dile getirerek, “Süper Kupa’da gösterdiğimiz başarıyı hafta sonu oynayacağımız Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında da göstereceğiz. Kabul Etmek için sahaya çıkacağız. Bu maçta de taraftarlarımızdan bindi bekliyoruz.” diyerek konuştu.

Share: