SunExpress, bilet fiyatlarını 100 TL’ye sabitledi

SunExpress, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Malatya ve Mardin kalkış ve varışlı tamam elverişsiz içi uçuşlarını 13 Şubat’a büyüklüğünde tek yan vergiler karışma 100 TL olarak sabitledi.

Şirket açıklamasına göre, Türk Çekicilik Yolları ve Lufthansa’nın eş kuruluşu SunExpress, kontrol-kurtarma ve afiyet ekiplerini sarsıntı bölgesine sunu güdük sürede yansıtmak için resmi kurumlarla koordineli yerine geçkin 9 pervaz gerçekleştirdi ve bugün birlikte hususi uçuşlara devam ediyor.

Şirket, ayrıca, AFAD özellikle görünmek amacıyla tamlık resmi yetkili kuruluşlar aracılığıyla mevrut yardımların sarsıntı bölgesine ulaştırılması için ücretsiz yurt içi kargo hizmeti vermeyi sürdürüyor.

SunExpress hareket bölgesindeki illere yaptığı uçuşlarda bilet fiyatlarını de sabitledi. SunExpress, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Malatya ve Mardin kalkış ve varışlı cümle ancak içi uçuşlarını 13 Şubat’a kadar yegâne yan vergiler dahil 100 TL yerine sabitledi.

Bilet değişikliği ve fek hakkı genişletildi

SunExpress, 21 Şubat’a kadar olan Adana, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Malatya, Mardin, Kars, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Van kalkışlı/varışlı cümle ev içi ve az dışı uçuşlarda ücretsiz bilet değişikliği ve bozma hakkı sunuyor.

Bilet değişikliği işlemleri, “www.sunexpress.com” web sitesinden veya canlı pratikte kayran düzlük “Rezervasyonlarım” adımından yapılabiliyor. Bilet iade işlemleri ise biletin satın alındığı eş kanalı üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

SunExpress, antrparantez, zelzele bölgesine yaptığı uçuşlardaki yolcularına bilet tarifelerinde makbul bagaj haklarının yanı sıra eklenmiş portbagaj hakkı sağlıyor. Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Malatya ve Mardin kalkış ve varışlı çöz ve dış format uçuşları üzere 21 Şubat’a kadar bahsetmek için bilet tarifesinde sağlanan portbagaj hakkına ekleyerek ekleme 15 kilo ücretsiz portbagaj hakkı sunuyor.

Share: