Sokak ortasında ıssızlık! Hususi harekat polisi, karısını 10 kurşunla öldürüp intihara kalkıştı

Kırşehir’da özel harekat polisi Hüseyin E.Y. (33), bırakmak için olduğu eşi Aslı Y. ile bahsetmek üzere Ahi Evran Mahallesi’nde bulunan benzeri kafede buluştu. İddiaya göre, koşa arasında sâdır ağız dalaşı büyüyünce Hüseyin E.Y., yanında mevcut tabanca ise Aslı Y.’ye kurşun yağdırdıktan sonra bir tabanca ile kendisine ızdırap etti.

KARISI HAYATINI KAYBETTİ

Çevredekilerin durumu bildirmesi üzerine olay namına çok sayıda polis ve esenlik ekipleri sevk edildi. Afiyet ekipleri aracılığıyla yapılan kontrollerde Aslı Y.’nin fenomen yerinde hayatını kaybettiği belirlenirken, Hüseyin E.Y. birlikte hastaneye kaldırıldı. Olayın peşi sıra çevrede serbest düzenlilik önlemi kayran polis, olay yerinde tetkik yaparken bahtsız kadının cenazesi otopsi amacıyla sayrılarevi morguna kaldırıldı.

KONUŞMAK İÇİN ANTALYA’DAN GELMİŞ

Öte yandan hayatını kaybeden 1 bala annesi Aslı Y.’nin memur olduğu ve 4 ay ilk Kırşehir’e tayin kendisine yerleştiği öğrenildi. Hüseyin E.Y.’nin ise Antalya’da fariza yaptığı, eşiyle temas etmek için Kırşehir’e geldiği öğrenildi. Olayla ilişkin sormaca başlatıldı.

Share: