Serkan Aksarı’nın yeni adresi mahsus oldu

Elan evvel TGRT Fen’üstelik fariza özne ve sonuç adına TMBTV’bile açık oturum programları sunan Serkan Aksarı, Ulusal Kanal’da Günlük programını sunacak. Günce programında günün sıcak gelişmeleri, hususi laf ve konuklar, deli dolu bağlantılar ile ekrana yansıyacak.

Gazetecilik mesleğine Elazığ’da başlayan deneyimli savacı, henüz bilahare sırasıyla İBB Iletişim Araçları A.Ş, TGRT Veri, TMB TV kanallarında çalıştı…Başarılı spiker Trakya Üniversitesi Radyo-Tv Yayımcılığı bölümü mezunu.

Aksarı, 2019 yılında Spikerler Platformu aracılığıyla Yılın Yeryüzü İyi Selen Spikeri seçildi, 2020 yılında ise Dünya Basın Mensupları Derneği marifetiyle Yılın Genişlik İyi Sabahleyin Yayını Sunucusu ödülüne müstahak görüldü.

Kudretli karakulak, yaptığı hususi haberlerle da gündeme ıstampa vururken aynı zamanda farklı platformlarda moderatörlük ve takdimcilik yapmaya devam ediyor.

‘Serkan Aksarı ile Günlük’ programı hafta arası herhangi bir dönem saat 15:00 – 18:00 saatleri arasında Millî Kanal’da izleyiciyle buluşacak.Share: