Seçimlere beş altı azıcık kaldığında YANLIŞSIZ Parti’den ciddi aşama! 5 mülk başkanı değiştirildi

11 ilde yadımlama yaratıcı depremlerin arkası sıra eksiksiz gözler 14 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlere çevrilmişti. Binlerce insanın yer sarsıntısı bölgesinden ayrılması ve şehirlerin çökme yığınına dönmesi seçimler amacıyla aynı soru işareti doğurdu.

“MİLLETİM 14 MAYIS’TA GEREĞİNİ YAPACAK”

Cumhur Reisi Erdoğan ise söylentilere son noktayı koyarak geçtiğimiz çağ yaptığı açıklamada, “Şunu gani bilin kim bu ulus, inşallah vakti geliyor, 14 Mayıs’ta gereğini yapacaktır. Asla bu tuhaf cılız bitli atanlara bile prim vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.

5 KENTTE İL BAŞKANLARI DEĞİŞTİRİLDİ

Gelişmeler dikkatle strateji edilirken YANLIŞSIZ Fırka’de beş ilin mülk başkanı değiştirildi. SELIM Fırka’de Dert, Aksaray, Bartın, Kırklareli ve Van el başkanlıklarına atama yapıldı. Ak Fırka Düzenleme Başkanlığı içtimai medya hesabından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı ve SELIM Fırka Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle Dert İl Başkanlığına Orhan Güngör, Aksaray İl Başkanlığına Hamza Aktürk, Bartın İl Başkanlığına Yaşar Aslan, Kırklareli İl Başkanlığına Yunus Ercan Dağtaş ve Van İl Başkanlığına Emre Güray’ın atandığı bildirildi.

Açıklamada, bu illerde görev işleyen bozuk mülk başkanlarına bugüne büyüklüğünde gösterdikleri özveren çalışma ve gayretleri dolayısıyla teşekkür edildi, yıpranmamış iklim başkanlarına dahi başarılar dilendi.

Share: