Saylav Taşdoğan vatandaşlarla iç içe

MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Yüksek Muhittin Taşdoğan, Türkiye Büyük Ulus Meclisi’nin (TBMM) üç mahiye tatilini sahada esnaf ve vatandaşlarla çöz içe geçirdi.

TBMM’nin tatile girmesinin ardından Hac vazifesini tamamlayarak soluğu Gaziantep’te düz MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Şanlı Muhittin Taşdoğan, temas sene olduğu gibi bu yılda seçme bölgesine gelerek ciddi ayrımsız sıkıntı ile yer çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gaziantep’in tamam ilçeleri karış karış dolaşan MHP Mebus Taşdoğan, İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış ve Oğuzeli kaza başkanları ve fırka teşkilatlarının beraberinde ilçe, ilçe müdürlüğü, türlü çekicilik ve kuruluşlar ile esnaf ziyaretlerini da unutmadı.

İlk ülfet Mehabet Bahçeli’ye

Hac görevini tamamladıktan sonradan Gaziantep’e dönen ve kutlama ziyaretlerini akseptans eden MHP Gaziantep Milletvekili Yüksek Muhittin Taşdoğan, henüz bilahare Ankara’ya anbean MHP Genel Başkanı Heybet Bahçeli’yi ziyaret etti. Bu ziyaretin arkası sıra MHP Umumi Başkanı Çap Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda ise yer çalışmalarına dakikasında başladı.

Esnaf odalarında talepleri dinledi

Milletvekili Taşdoğan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başta girmek için birliğe kapalı birçok esnaf odasını ziyaret ederek talep ve önerilere de kulak verdi. Esnafın sorunlarına ilişik nazar başkanları ile yaptığı görüşmeler sonrasında, rica ve önerileri hesabına tebliğ etmek için yeni yasama yılında bundan sonra çalışacaklarının sözünü veren Gaziantep Saylav Şanlı Muhittin Taşdoğan, şimdiler birlikte ise mecliste kolları ercecik sıvadı.

Cenaze ve düğünleri atlamadı

Çalışmaları ile umum partililerinin ve hemşerilerinin takdirini toplayan MHP Saylav Taşdoğan, hemşerilerini hususi günleri olan düğünlerde ve cenazelerde de yalnız bırakmadı. Milletvekili Taşdoğan’ın bu hassasiyeti ise vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Sahada esnafı ve hemşerilerini dinlendi

Meclis tatilini fırsat düşünülerek düz çalışmalarında sıkmadık halk bırakmayan MHP Gaziantep Mebus Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması yerine çığır odaları, belediye başkanları ve bakanlıklarla de simultane bildirişim kurması dikkatlerden kaçmadı. Sahada vatandaşlardan andıran ilgi ve rabıta gören Taşdoğan, Cumhur İttifakı’nın çalışmalarını anlattı.

Nurdağı yolunun müjdesini verdi

Saha çalışmalarının yanı sıra MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminden bu yana yakından takipçisi olduğu ve ahiret yolculuğu yolu adına anılan Gaziantep Nurdağı Yolu’nun yapılacağı ve anne atılacağının müjdesini dahi vatandaşlarla paylaştı. Temel atma töreninde ise özverili çalışmalarından çevre Nurdağlı hemşerilerinin tebriklerini kabul etti.

Parti programlarını de ihmal etmedi

MHP Gaziantep Mebus Ulvi Muhittin Taşdoğan, Gaziantep’teki çalışmalarının yanı MHP Genel Başkanı Çap Bahçeli’nin talimatıyla planlı Adım Adım 2023, İlçe İlçe Üslup ve Tenvirat Bitlis programı çerçevesinde tam ilçeleri karış karış gezerek Cumhur İttifakı’nı anlattı. Aynı zamanda MHP yoluyla 2023’e Makul “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum dahi planlı celi gelgel mitinglerine dahi iştirak sağladı.

Yeni yasama dönemi amacıyla tasa yayımladı

3 aylık aranın arkası sıra TBMM, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile meclis tarihinde ilk defa 6. Teşri yılına önceden MHP Gaziantep Milletvekili Ulvi Muhittin Taşdoğan birlikte hususi gündem ile toplanan umumi kurula karışmak için Ankara’nın yolunu tuttu. Saylav Taşdoğan, bakir teşri yılına ilişik içtimai iletişim araçları hesaplarından yayımladığı mesajında ise, “Umumi Başkanımız Sayın Celal Bahçeli’nin talimatıyla seçim bölgemiz Gaziantep ve partimizin görevlendirdiği bölgelerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhuriyet tarihinde tıpkısı önceki olan TBMM’nin 6.Teşri Yılı’na başlıyoruz. Oflaz olması dileğiyle” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Share: