Saylav Devir, Eskipazar’ın 6 köyünde vatandaşlarla görüştü

SELIM Tümen Karabük Mebus Niyazi Gündüz, ‘Yüz Yüze 100 gün’ programı çerçevesinde yaptığı ziyaretleri Eskipazar ilçesindeki 6 köyde bitmeme ettirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programları çerçevesinde Mebus Niyazi Gün ziyaretlerini Eskipazar ilçesinde sürdürdü.

İl Umumi Heyet Üyesi Nurullah Ilgi, İlçe Başkanı Ali Ünal, İl Umumi Divan üyesi Sunay Kenar ve düzenleme üyeleri ile birlikte Abat, Hamamlı, Doğlacık, Çandırlar, Davulcular ve Topçalı köylerini gezen Güneş vatandaşların murat ve sorunlarını durumunda dinledi.

DÜRÜST Parti teşkilatı olarak ulaşılmadık yurttaş bırakmayacaklarını tamlayan Devir, ziyaretlerini mütemadi sürdüreceklerini ve Karabük ve Türkiye amacıyla çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Gündüz, “Millete bakım önünde ‘Durmak Namevcut Yola Devam’ şiarıyla Eskipazar’dayız. Hemşerilerimizi dinledik, eli nimetli mübarek sohbet ettik, taleplerini rütbe ettik. Görüşme ettiğimiz ilçe ve köylerimizde yunak karşılamaları, misafirperverlikleri, sülale sahipliği amacıyla zer köy halkımıza ve eşsiz AK teşkilatımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. – KARABÜK

Share: