Sadece Akademik Başarı Değil aynı Zamanda Sosyal, Duygusal ve Entelektüel Gelişim

Kerem Aygün Koleji, Ankara’da anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik bir başarıya hazırlık programıdır.

Kerem Aygün Koleji, Ankara’da öğrencilerin, velilerin ve çocukların öğretmenlerinin gelecekteki ihtiyaçlarına hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Kurucuları, Kerem Aygün, Kubilay Ercan ve Mehmet R. Irmak’dır. Lise giriş sınavlarına hazırlık programları ile öğrencilerine ve ailelerine kaliteli eğitim vermek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

Kerem Aygün Koleji’nin misyonu, tüm öğrencilerine, onları eğitim ve öğrenim yoluyla gelecekteki ihtiyaçlarına hazırlamaya önem vererek kaliteli eğitim sağlamaktır.

Başarı Odaklı Eğitim

Kerem Aygün Koleji başarı ve sınav odaklı hazırlık programı olan özel bir lisedir. Ortaokul, anaokulu ve ilkokulu içerir. Kerem Aygün Koleji, anaokulu, ilkokul ve lise olmak üzere yedinci sınıftan on ikinci sınıfa kadar öğrencilere eğitim vermektedir. Sadece bir eğitim kurumu değil, aynı zamanda uluslararası bir yatılı okul. Kolejdeki öğrenci nüfusu, anaokulunda 30-40 öğrenciden başladı, Kolej tarafından sağlanan kaliteli eğitim, çocuklarının bu kuruma gitmesi için birçok ebeveynin ilgisini çekmiştir.

Bu makale, Anaokulundan 12. Sınıfa kadar öğrencilere kaliteli eğitim veren, başarı odaklı programıyla Türkiye’nin en iyi özel okullarından birinden bahsediyor.

Kerem Aygün, kaliteli eğitim programıyla öğrencileri başarıya hazırlamada çok başarılıdır. Öğrencileri her zaman kendi becerilerini kullanmaya teşvik ederek akademik lise hayatıyla başa çıkmaya hazırlar. Bu, öğrencilerin işverenler tarafından oldukça talep edilen güçlü iş ahlakı geliştirmelerine yardımcı olur.

Kerem Aygün Okulları ayrıca öğretmenler için mesleki gelişim programları, eğitimciler için müfredat tasarımı ve hatta yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için okul sonrası programlar da sunmaktadır.

Kerem Aygün, birçok önemli bilimsel, kültürel ve toplumsal değere sahip kaliteli eğitim alanında lider bir okuldur.

Akademik eğitim amacı ile Kerem Aygün Koleji, Ankara Özel Ortaokulu, Anaokulu ve İlkokulu ile Başarı ve Sınav Odaklı Hazırlık Programı kurulmuştur.

Kerem Aygün Koleji, 2010 yılından bu yana Ankara’da başarılı bir şekilde öğrenci yetiştiren ve eğitim kalitesinin başarılarının ana nedenlerinden biri olduğu özel bir ortaokul ve lisedir.

Kerem Aygün Koleji, Ankara Özel Ortaokul, Anaokulu, İlkokul ve Ankara Özel Anadolu Liseleri ile Başarı ve Sınav Odaklı Hazırlık Programı.

Kerem Aygün Koleji, akademik eğitim ile başarı odaklı hazırlık programını birleştiren, kar amacı gütmeyen, uluslararası akredite bir özel ortaokuldur. Başarı odaklı hazırlık programı, geleceğin sorumluluğunu almaya ve sınava dayalı öğrenmeye hazırlanmaya odaklanır.

Kerem Aygün Koleji olarak her öğrenciyi güçlü ve zayıf yanları konusunda tutkulu, çalışmalarına aynı derecede tutkulu, farklı dilleri öğrenmeye motive, mentorluk faaliyetleri ile liderlik becerileri geliştiren ve akademik mükemmelliğe ulaşmaya odaklanan her öğrenciyi güçlü bir fikir sahibi yapmaya inanıyoruz.

Kerem Aygün Koleji ve Ankara Özel Ortaokulu eğitimin öncüleridir. Akademik başarıya önem vererek kaliteli eğitim sunarlar.

Detaylı bilgi için: keremaygunkoleji.com

Share: