Paylaşımlarıyla Haluk Levent’i amaç düz Deniz Akkaya, Instagram hesabını kapattı

Model Deniz Akkaya, günlerdir yer sarsıntısı bölgelerinde yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen Haluk Uzun’i gaye alarak sosyal iletişim araçları hesabından art arda paylaşımlar yaptı. Levent’i dolandırıcılıkla suçlayan Akkaya, akıbet hamlesiyle de dikkat çekti.

HESABINI KAPATTI

Haluk Uzun’le ilgilendiren yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine calip ve gelişmemiş sürede içtimai medyada ruzname olan Bahir Akkaya, binlerce takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını kapattı. Hamlesiyle özen calip Akkaya, temas izah yapmadı.

DENİZ AKKAYA VE HALUK LEVENT ARASINDA NE OLDU?

Deniz Akkaya, günlerdir zelzele bölgesinde yaptığı yardımlarla gündeme mevrut Haluk Uzun’i amaç alarak “Duruşsuzluk böyle aynı madde. Saklayacak şeyi olmayan herif üzere sert dur. İki kamer öncesinde dolandırdığın insanlar yayına geçmek amacıyla bekliyor. Beş Altı kaldı hazırlan” dedi. Uzun’in Sezgin Yağmur Korkmaz ile aynı fotoğrafını yayınlayan Akkaya, “Sezgin Yağmur Korkmaz ile el ele bir insana servet tasdik fail insanlar cahildir! Bu tıpkısı özel tayyare fotoğrafı değil, bu önceki davaları değil. Bu fotoğrafın açıklaması yoktur” ifadelerini kullandı.

*#arabaslik*1509*#arabaslik*

Bahir Akkaya’nın magazin gündemine bomba üzere sakıt paylaşımlarına Twitter hesabından yanıt veren Haluk Levent ise şu ifadeleri kullandı: “Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya de başladılar. Allah için vurun dahi demin yapmayın. Köylerde donanlar, evsizler, yakınlarının cesedini bulamayanlar canhıraş. Whatsapp hatlarımız ateş çığlığa. Deminden ben mesafe verdim ve yanıt yazıyorum Zamana yazık değil mi?”

*#arabaslik*1999*#arabaslik*

“Sayın Cumhurbaşkanımızla de fotoğrafı olan Sezgin Baran Korkmaz’ın bütün parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Deniz Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri, MASAK’ı istihbaratı kaşalot mı? Siz biliyorsunuz bile onlar bilmiyor mu? Bu sayfada 7 yıldır ‘heyyo’ deyip menemen yapıyorum çörek yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum tesanüt adına. Ayrımsız gün Sezgin Yağmur aradı. ‘Şirketimizin gecesine yarar mısın?’ dedi. ‘Kaç liralık olur?’ dedi. Ben bile ego servet almayayım sen 5 ailenin cemi sıkıntılarını çöz dedim! Çözdü. Geçmiş imkânsız demişti. Sonraları sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri kâin ailelerin bilcümle masraflarını ödedi. Ben üstelik sözümü tuttum ve konsere çıktım. Eğer ki dinleti faturam çıkarsa demincek erzel kepaze olmaya hazırım.”

*#arabaslik*2798*#arabaslik*

“İşte bunlardan kıran konseri verdim orkestra parası dahi almadım. Demincek ben bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum da olmuyor. Binlerce fahri var yanımda ve veri siteleri hemen bilgi yapıyor. İçim açıyor. Ve depremzedeler ile uğraşacağıma yanıt veriyorum ha bire. Esasen ediyorum! Karalayın bağırın ayaklanma edin iftira atın. Ant ederim kabulüm. Amma demin değil ya deminden değil! Ve Deniz Akkaya. 5 milyonluk manevi tazminat açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri birçok teklik ise imdi. Sonuçta filhakika mahkum olacaksın. Ayıptır.”

Haluk Uzun’ten kendisini erek alan Bahir Akkaya’ya ızdırap yay sözler: 5 milyonluk dava açacağım

Share: