Müzikçi kadın bu kere kişi nişanında sahne aldı

Müzisyen elkızı bu defa zat nişanında hayal ald

Nişanında sahne kayran kadın müzikçi, hem söyledi hem halay çekti

BİTLİS Bitlis’in Çakal Armudu ilçesinde faal müzisyen Ruken Fecir, özlük nişanında üstelik mikrofonu eline alarak kendisi için tarz söyledi.

Bitlis’te müzisyenlik işleyen Ruken Fecir, Safter Bağatur ile Çakal Armudu ilçesinde yetişkin bir törenle nişanlandı. 20 yıldır düğünlerde müzikçilik fail Ruken Fecir, kestirmece 7 sene önceki tanıştığı Safter Bağatur ile dünya evine elde etmek üzere geçmiş adımı attı. 20 yıldır binlerce çiftin düğününde tayf alarak mutluluklarına ortak olan Fecir, kendi nişanında de mikrofonu elinden bırakmadı. Orkestra eşliğinde Kürtçe şarkılar seslendiren Fecir, davetliler eliyle dakikalarca alkışlandı. Birbirinden domuzuna ezgilerle nişanına kalite katan Tan, katılan davetlilere birlikte ateşli dakikalar yaşattı. Gidiş söylerken bir yandan Safter Bağatur ile unutulmaz anlar faal Fecir, nişanında doyasıya eğlenerek halay çekti.

Kendi nişanında manzara almanın değişik ve sunturlu olduğunu tamlayan elkızı Ruken Tan, “Müzisyenlik hayatına ego çocukken başladım. Tahminî 20 yıldır domestik artist olarak düğünlerde tarz söylüyorum. Bir Nice düğünde bulundum ve bir nice kişinin mutluluğuna eş oldum. Bugünde zat nişanımda gidiş nakletmek şans oldu. Çokça iyicene ve farklıydı. Nişanımız güzel geçti. Mevrut herkese çok teşekkürname ediyoruz” dedi.

7 yıllık kavuşma hayalini gerçekleştirdiğini belirten damat Safter Bağatur ise “Tahminî 7 yıldır kız arkadaşım ile ayrımsız beraberliğimiz vardı. Kişi nişanında üstelik terane göstermek talih oldu. Haddinden Fazla güzeldi, eğlendik. Gelen herkesin ayağına keyif. Teşekkürname ederiz” diyerek konuştu.

Share: