Michael Jackson’u yeğeni Jaafar Jackson canlandıracak

Ünlü sanatkâr Michael Jackson’ın hayatını laf algı filmde şarkıcıyı, yeğeni Jaafar Jackson’ın canlandıracak. Açıklamayı fail Jaafar Jackson (26) “Michael Amcamın hikayesini hayata geçirmekten gelgel ve itibar duyuyorum” dedi.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde 2009 yılında yaşama veda fail ‘Popun Kralı’ ünvanlı efsane sanatkâr Michael Jackson’ın yaşamını laf matlup filmde, ünlü sanatçıyı yeğeni Jaafar Jackson canlandıracak. Jaafar Jackson cemaziyelevvel sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı açıklamada “Michael Amcamın hikayesini hayata geçirmekten çalım ve saygınlık duyuyorum. Dünyanın gelişigüzel yerindeki umum hayranlara, yakında görüşürüz” ifadelerini kullandı. Jaafar Jackson, Michael Jackson’un eş kardeşi ve yeniden şarkıcı olan Jermaine Jackson’un oğlu.

Filmin yönetmeni Antoine Fuqua ise “Michael adına Jafaar Jackson’ı duyurmaktan çekicilik duyuyorum” ifadelerini kullandı. Geçmiş yapımlarıyla aynı çok bağış kayran yönetmen Antoine Fuqua, önce olarak başrolünde Denzel Washington’un oynadığı ‘Traning Day’ adlı yapımla ismini duyurmuştu. Fuqua gine başrolünde Denzel Washington’un oynadığı ‘Equalizer’ film serisiyle başarısını bitmeme ettirdi.

Share: