MHP Gaziantep Saylav Taşdoğan, üç mahiye tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Milletvekili Şanlı Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç aylık tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya bakarak, TBMM’nin tatile girmesinin ardından Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e mevrut Taşdoğan, elan sonraları Ankara’ya giderek MHP Umumi Başkanı Mehabet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin peşi sıra Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda seçme bölgesinde düz çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, kaymakamlık başkanları ve tümen teşkilatlarının birlikte kaza, kaymakamlık müdürlüğü, türlü kurumları ve esnafı musahabe etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği özellikle başlamak üzere birliğe sadık bir nice esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine üstelik katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Cumhur İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması üzere meslek odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve anne atılacağının müjdesini üstelik verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla planlı “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Üslup ve Tenvirat Bitlis” programı kapsamında kamu ilçeleri gezerek Halk İttifakını anlattı. Taşdoğan, bire bir zamanda MHP aracılığıyla 2023’e Akıllıca “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da düzenlenen mitinglere de katıldı.

Share: