Meslek Sporları Bocce İl Birinciliği tamamlandı

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Ekol Sporları Küçükler (Kız-Ayvaz) Bocce İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Manisa’da 70 okuldan 350 sporcunun katılımıyla 17 ilçede gerçekleştirilen Ekol Sporları Küçükler (Kız-Ayvaz) Bocce İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı. 12-14 Çatlak tarihlerinde 19 Mayıs Stadı yanı sıra kâin bocce sahasında yapılan bitiş maçları berenarı ateşin ve fırtınalı geçti. Müsabakalar böylelikle; Kızlarda bir numara Akhisar Şehit Hasan Enerjik İlkokulu, ikinci Alaşehir Kavaklıdere Atatürk İlkokulu, üçüncü Alaşehir Kavaklıdere İlkokulu ve dördüncü Kırkağaç 12 Eylül İlkokulu oldu.

Erkeklerde ise birinci Akhisar Martir Hasan Acar İlkokulu, ikinci Kırkağaç Bakır Atatürk- Hilmi Bakırlı İlkokulu, üçüncü Salihli Durasıllı Mimar Sinan İlkokulu ve dördüncü Alaşehir Uluderbent Martir Ongun Yazar İlkokulu oldu. Dereceye giren sporculara yürek ve madalyaları Meslek Sporları İl Dizgi Komitesi ve beden terbiyesi öğretmenleri yoluyla verildi. Dereceye giren okullar ekip müsabakalarında Manisa’yı mandepsi edecek. – MANİSA

Share: