Manisa FK, Hatayspor’dan Muhammed’i renklerine bağladı

Spor Kıç 1. Grup ekiplerinden Manisa Ayak Topu Kulübü, Hatayspor’un tecrübeli mutedil düzlük oyuncusu Muhammed Ayvaz’i kadrosuna kattı.

Manisa Ayak Topu Kulübü, Atakaş Hatayspor’da minval giyen 28 yaşındaki Muhammed Erkek ile 1 yılı opsiyonlu kalkışmak üzere 1,5 almanak itilaf imzaladı. İmza törenine Futbol Idarehane Sorumlusu Erdem Özkan katıldı. İmza töreninde konuşan kullanılmamış nakil Muhammed Er, “Manisa Ayak Topu Kulübü gibi hedefleri olan benzeri camiaya geldiğim üzere mutluyum. Takım arkadaşlarım ile gelişigüzel Süper Tabur amacıyla savaş edeceğiz. Zaman sonunda hedeflediğimiz Süper Takım’e geçmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Muhammed Er Kişi transferiyle ait değerlendirmelerde mevcut Futbol Yazıhane Sorumlusu Yiğitlik Özkan ise, “Devir arası transfer çalışmalarımız sürüyor. Zaman birlikte Süper Küme tecrübesi olan ve takımımıza ağır katacak tıpkısı oyuncu olan Muhammet Ayvaz’i kadromuza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Muhammed’e Manisa Futbol Kulübü formasıyla başarılar diliyorum” dedi. – MANİSA

Share: