Kuşadası Şehremini Ömer Günel, Hedef Sitesi’ni Musahabe Etti

Kuşadası Şehremini Ömer Günel, posta yapımının sürdüğü Meram Sitesi’ni musahabe ederek ölçülü çalışmaları yerinde inceledi. Hemşehrilerine çalışmalar üzerine vukuf aktaran Günel, “Seçim döneminde Gaye Sitesi’ni ziyarete geldiğimde yollarını yenileme sözü vermiştim. Şimdi verdiğim sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Kuşadası Belediyesi Bilgelik İşleri Müdürlüğü’ne sınırlanmış ekipler Kadınlar Denizi Mahallesi’nde mevcut Misyon Sitesi’ndeki kat restorasyon çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler eliyle sitedeki eski parke taşlarının sökümü tamamlandı. Kilit parke taşı söylemek üzere zemini kumla kaplamaya başlayan ekipler, tıpkısı yandan da yaya kaldırımı taşı ve bordür imalatı yapıyor. Gelişmemiş sürede tamamlanması planlanan icraat kapsamında bölgeye yağmur suyu hattı dahi döşenecek.

Kuşadası Belediye Reisi Ömer Günel, Uğur Sitesi’ni konuşma ederek el yenileme çalışmalarını durumunda inceledi. Hemşehrileri eliyle kent girişinde çokça sıcak tıpkısı şekilde karşılanan Günel’e Uray Komutan Yardımcıları, uray divan üyeleri, vahit müdürleri ve Tasavvur Sitesi Yönetimi Başkanı Tahsin Karlı ve Güvercin Masa Gezgin ekibi üstelik zevcelik etti. Site sakinleriyle tıpkı müddet ahbapça ederek Kuşadası’nda gönül geçirdikleri yatırımlar için bilgelik veren Komutan Ömer Günel, Amaç Sitesi’ndeki çalışmaların çokça gelişmemiş bire bir müddet içerisinde tamamlanacağını söyledi. Günel daha sonraları tahminî 3 bin metrekare ısıdam asfalt dökülecek olan Bel-Şehir Ortaokulu ile Terme ve Özden sitelerinin bulunduğu alandaki çalışmaları inceledi.

“KUŞADASI BELEDİYESİ EKİPLERİ YOLLARIMIZI YENİLEMEK İÇİN SÜREKLI ÇALIŞIYOR”

Kasıt Sitesi Başkanı Tahsin Karlı Başbuğ Ömer Günel’in kendileriyle çokça yakından ilgilendiğini belirterek, “Başkanımız bize verdiği sözleri tek bir tane hesabına getiriyor. Şu anda Kuşadası Belediyesi ekipleri yollarımızı yenilemek için fasilasiz çalışıyor. Şehir sakinleri ve kendi adıma Başkanımız Ömer Günel’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

VERDİĞİM SÖZÜ YERİNE GETİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM”

Başkan Ömer Günel ise Murat Sitesi ziyaretinde Kuşadası’nda serencam 3,5 yılda 20 yılda yapılmayan hizmeti gerçekleştirdiklerini ifade etti. Misyon Sitesi’nin detaylı yıllardır mukannen sorunlar canlı bire bir toprak olduğuna dikkate calip Komutan Ömer Günel, “Intihap döneminde Gaye Sitesi’ni ziyarete geldiğimde yollarını restorasyon sözü vermiştim. Demin verdiğim sözü namına getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Yeniden Camiatik, Dokunaklı ve Hacıfeyzullah mahallelerinde Kültürlü Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumlarla uzlaşma ve teşrikimesai içerisinde alt ve dip yapıyı restorasyon çalışmaları bitmeme ediyor. Çalışmaların yapıldığı bölgelerde faal hemşehrilerimden de sabır ve teşrikimesai bekliyorum. Pandemi ve soylu erki akse demeden halkın kaynaklarını halk üzere kullanmaya bitmeme ediyoruz. Çıktı muayyen ayrımsız antant için değil, tam Kuşadası üzere etkin tıpkı şehremaneti var” diye niteleyerek konuştu.

Share: