KAYMOS’ta Yabansı Umumi Kurul başladı

Kayseri Mobilyacılar ve Sanayiciler Derneği’nde (KAYMOS) Yabansı Genel Asamble başladı.

KAYMOS Alışılmadık Genel Oturmuş, Kayseri Kombinasyon Sanayi Bölgesi (OSB) Konferans Salonu’nda dernek üyeleri ve adayların katılımı ile başladı. Genel kurulda seçime Hasan Arapoğlu parafin cetvel ile girerken, Yakup Deveci bile kırmızı liste ile katıldı.

Seçime kırmızı listeden namzet yerine giren Yakup Savran, “Öncelikle ülkemizin zarfında bulunduğu bu pres günlerde depremde canını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara ise ivedili şifalar diliyoruz. Sektörümüz amacıyla koca olan derneğimizin olağanüstü genel kurulunda 2 namzet yerine demokratik bire bir yarışa başladık. İnşallah projelerin yarıştığı, derneğin kazandığı, Kayseri’nin ve sektörün kazandığı benzeri seçme evet. O ümitle hep gelişigüzel buraya toplandık. Üyelerimizin kâffesi dahi sağ olsunlar fikir bağışlamak üzere katılma sağladı, bu bile bizi bahtiyar ediyor. Sektöre ve derneğe verdikleri özeni gösteriyor. Bu seçme projelerin yarışacağı bire bir intihap. Elan geçmiş neler yapıldı? Demin neler yapacağız? Sektörü neler bekliyor? Sektörle ait çözmemiz müstelzim sorunlar neler? Bunları paylaşacağız ve bunlara hep gelişigüzel hal arayacağız. Bu seçimin tarafı yok. Ki kazanırsa kazansın bu toplum örgütü için bütün alay malay halk ele branş kolalama çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Beyaz listenin adayı Hasan Arapoğlu üstelik, “Seçimin böylecene kazanan Kayseri kazanan sanayicimiz ve KAYMOS’umuz olsun. Biz buraya bakım rast süzülmek istiyoruz. Bildirme güzel hizmeti özne kazansın” ifadelerini kullandı. – KAYSERİ

Share: