Karabük’ten gelişmemiş güdük

Karabük Üniversitesi Eflani Iz Efdal Okulu’nu tercih eden öğrencilerin barınma, ulaşım ve düzenlilik konuları Vali Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi.

Eflani Kaymakamı Büşra Devir ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Ateşin Güven’den mektepli sayıları hakkında hikmet düz Ilbay Gürel, üniversite açılmadan evvel gerekli çalışmaların tamamlanması yönünde talimatlarda bulundu.

Toplantıya, Eflani Şehremaneti Başbuğ Vekili Erdal Karaman, İl Umumi Meclis Üyesi Mesut Okumuş, kaza protokolü ile muhtarlar katıldı.

Vali Gürel’den Eflani’de esnaf ziyareti

Vali Fuat Gürel, Eflani Kaymakamı Büşra Güneş, Eflani Uray Komutan Vekili Erdal Karaman, İl Umumi Sedir Üyesi Ongun Kültürlü ve ilçe protokol üyeleri ile Eflani ilçesinde cıvıltı gösteren esnafları gelişim yerlerinde ziyaret ederek balkı amal dileklerinde bulundu.

Barış Efe Parkı’nda ağırlama edilen çayı içerek vatandaşlarla bir süre arkadaşça fail Gürel, parkta karşılaştığı aynı çocuğa oyuncak verdi.

Ilbay Gürel, Bedesten iş hanında zindelik gösteren esnafları ülfet etti

Vali Fuat Gürel, Bedesten aksiyon hanı çay ocağında çeşitli hisse senedi kollarında vatandaşlara bakım veren esnaflarla tıpkısı araya gelerek arzu ve sorunlarını dinledi, henüz sonradan esnafları hareket yerlerinde ziyaret ederek adamakıllı, bereketli ve artımlı algı temennisinde bulundu.

Ziyaretlerde Gürel’e, Tecim İl Müdürü Ferudun Karataş, İŞKUR İl Müdürü Mustafa Çalış, SGK İl Müdürü İsmail Saika, İl Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık, İl Defterdarı Şiir Kaya, KOSGEB Karabük Müdürü Serhat Saygın, BAKKA Karabük Koordinatörü Rahat Ermiş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Sebep ve yönetim kurulu üyeleri zevcelik etti.

Milletvekili Sıra, Yenice ilçesini musahabe etti

DÜRÜST Parti Karabük Saylav Niyazi Güneş, Yenice ilçesine ziyarette bulundu.

“Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Şeker Kanyonu’na giden Çağ, vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların murat ve beklentilerini değerlendiren Güneş, “İlçemizde geçtiğimiz aylarda meydana gelen hâkim felaketinin yaralarını sarmaya bitmeme ediyoruz.” dedi.

Share: