Kalabalık haberleri! Altınordu’da yüzler gülüyor

Spor Bacak 1. Lig’de bu mevsim önceki galibiyetini kayran Altınordu’de yüzler gülüyor. Kırmızı-lacivertlilerin görmüş geçirmiş oyuncularından Erdi Dikmen, Rıdvan Verimli ve zihayat oyunculardan Metehan Yılmaz, yengi serisi yakalamayı hedeflediklerini söyledi.

Spor Toto 1. Lig’in 8. haftasında deplasmanda Tuzlaspor’u 1-0 mağlup ederek önce galibiyetini alan Altınordu’da yüzler gülüyor. Ligin 6. haftasındaki Göztepe mücadelesi öncesinde yapılan ısınma hareketleri esnasında sakatlanarak Göztepe ve Keçiörengücü maçlarını forma giyemeyen Ahmet İlhan Özek, Tuzlaspor karşılaşmasında ikinci yarıda oyuna girerek attığı golle takımına 3 puanı kazandırmıştı.

“Ahmet İlhan Merkez dümenin başına geçti”

Altınordu’nun iki deneyimli oyuncusu Erdi Dikmen ve Rıdvan Bonkör dahi zeybek Ahmet İlhan Biçim’in baştan dümenin başına geçtiğini söyledi. Erdi, pik haddinden fazla gani hazırlandıklarını belirterek, “Kadroda olan olmayan eksiksiz mızıka arkadaşlarımı tebrik kartı ediyorum. Çok mebzul savaş ettik. Ahmet İlhan Tarz de esasen takıma döndü ve geminin dümenine geçti. Ben bu galibiyeti geçen sezonun sonuç 10 haftasında kazanmış olduğumuz maçlarının ilki olan Menemenspor maçına benzetiyorum. O maçta bile Ahmet İlhan golümüzü atmıştı. İnşallah bu galibiyetler devam edecek” dedi.

Takımın tıpkısı bambaşka görmüş geçirmiş oyuncusu Rıdvan Ahi dahi, “Tuzlaspor maçında mücadeleyi bırakmadan oynadık ve kazanmasını bilinen. Bu yengi kül taraftarlarımıza armağan olsun. Kaptanımız Ahmet İlhan Özek bile sakatlıktan döndü. Bize koskocaman bir yardım sağladı. Ona teşekkürname ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Altınordu’nun Münezzeh Hakikat Sistemi’nden yetişen tendürüst oyuncularından Metehan Yilmaz, “Lige gür başlayamamıştık. Tuzlaspor galibiyeti dizi galibiyetlerimizin başlangıcı peki” diye konuştu. – İZMİR

Share: