Kahramanmaraş’ta kaymakamlar AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Kahramanmaraş’ta kaymakamlar Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı.

Dulkadiroğlu Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, Nurhak Kaymakamı Sercan Şans ve Çağlayancerit Kaymakamı Asım Özdemir AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin ensiz zarfında ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyerek “çevre – yaşam”, “bilgi” ve “spor” kategorilerinde üç rubai için oy kullandı.

Fatih Çelikkaya, fen kategorisinde Emrah Yorulmaz’ın ” TOGG’un geçmiş yolculuğu”, mekân-hayat kategorisinde Orhan Çiçek’in “Hararet müdahalesi” spor kategorisinde ise Salih Anlaklı Fazlıoğlu’nun “Şükür secdesi” fotoğrafına düşünce verdi.

Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, malumat kategorisinde Tasavvur Şengül’ün “Yolumuz bire bir”, mekân-yaşam kategorisinde Mahmut Serdar Alakuş’un “Sen aydınlatırsın geceyi” spor kategorisinde ise Elif Öztürk Özgüncü’nün “Şampiyonlar” karesine görüş verdi.

Nurhak Kaymakamı Sercan Baht, vukuf kategorisinde Emrah Yorulmaz’ın “TOGG’un geçmiş yolculuğu”, kasaba-dirim kategorisinde Ali Şevk Akkır’ın “Koy ışıkları” spor kategorisinde ise Elif Öztürk Özgüncü’nün “Şampiyonlar” karesini oyladı.

Çağlayancerit Kaymakamı Asım Özdemir ise bilgi kategorisinde Kahraman Bekçili’nin “Kömür karası gözyaşları”, mekân-yaşam kategorisinde Mehmet Kaman’ın “Kızıl şehir kano” spor kategorisinde ise Elif Öztürk Özgüncü’nün “Şampiyonlar” karesini seçti.

Share: