KAHRAMANMARAŞ – AK Öğür İl Başkanı Fırat Görgel AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

DÜRÜST Tümen Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasında beğendiği fotoğrafları seçti.

Görgel, sporda Elif Öztürk Özgöncü’nün “Şampiyonlar”, haberde Özkan Bilgin’in “Görev tamam”, yer-dirim kategorisinde ise Muhammed Said’in çektiği ” İdlib’de kar” fotoğraflarını oyladı.

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Gri, AA foto muhabirlerinin mikro içi ile yurt dışında çektiği, “vukuf”, “spor” ve “çevre-hayat” kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Spor kategorisinde Mustafa Yılmaz’ın “Yüzücü” antetli fotoğrafına oy veren Boz, mekân-yaşamda Narciso Contreras’ın “”Aman çekişme duymasın”, vukuf kategorisinde ise Mustafa Çiftçi’nin “Faaliyetler başlıyor” antetli fotoğraflarını tercih etti.

Uluslararası Gazeteciler İnternet Yayıncıları ve Yazarlar Derneği (UGİYAD) Başkanı Kenan Onaran da “Yılın Fotoğrafları” oylamasında oy kullandı.

Onaran, spor kategorisinde Cüneyt Çelik’in “Beygir gücü”, mekân-yaşamda Esra Hacioğlu Karakaya’nın “Gözün gördüğü, kalbin bildiği”, haber kategorisinde ise Özkan Bilgin’in “Fariza bitmiş” antetli fotoğraflarını oyladı.

Esnaf, Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Kuybu üstelik bilim kategorisinde Emrah Yorulmaz’ın “Togg’un önceki yolculuğu”, sporda Elif Öztürk Saf Göncü’nün “Şampiyonlar”, çevre-yaşamda ise Orhan Çiçek’in “Cuşiş müdahalesi” adlı fotoğrafını seçti.

Share: