Iyicene duyum peş peşe geldi! Melisa Aslı Iğ ve Maharetli İpek’in göçük altındaki yakınları kurtarıldı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler; Gaziantep, Malatya, Hatay, Adana, Sazak, Osmaniye, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır haddinden fazla ateş ayrımsız şekilde hissedildi. Depremde oyuncu Çevrimli İpek’in yeğenleri, Melisa Aslı Iğ’un bile anneannesi ve teyzesi enkaz altında kaldı. Ünlü isimlerin saatlerce pinpon altında kalan yakınlarıyla ait güzelce istihbarat geldi.

“YEĞENLERİM GÖÇÜKTEN KURTARILDI”

Adlı aktör Idareci İpek’in yeğenleri ise yılgın altında kaldı. Twitter hesabından yakınlarının kurtarıldığını duyuran İpek, “SAR arama kurtarma birkaç önce tıpkı yeğenimi göçükten kurtardı. Kalanlar üzere çalışıyorlar. Size ve sizin üzere uğraşan, çabalayan herkese zevalsiz teşekkürler” dedi. Tıpkı saat sonradan bakir paylaşım daha yapan aktör, “SAR Kontrol kurtarma yeğenlerimin tamamını kurtardı. Hepiniz var olun” ifadelerini kullandı.

MELİSA BIRINCIL PAMUK’UN YAKINLARI KURTARILDI

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde teyzesi ve anneannesi enkaz altında küsurat muvaffakiyetli aktör Melisa Aslı Cehre, esbak içtimai medya hesabından müzaheret çağrısında bulunarak “Anneannem yürüyemiyor, parasız… Teyzem ile gelişigüzel binada mahdut kaldılar. Apartman hangi durumda bilmiyoruz, bölgede apotr olabilecekler var mı?” demişti. Yapılan çalışmaların peşi sıra teyzesi ve anneannesi kurtarılan aktör, eskimemiş aynı paylaşım yaparak “Anneannem birlikte teyzem bile kurtuldular. Çok şükür. Tanrı ülkemize apotr olsun” dedi.

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk arkalama çağrısı yaptı: Anneannem ve teyzem binada çevrik

Share: