Ilçebay Ziyalı: “Hızlı çözümler üretiyoruz”

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Şehremaneti Komutan Vekili İhsan Emre Entelektüel, temas hafta değişik bir mahalleyi mülakat ederek halkın taleplerini dinlediklerini ve acul analizör ürettiklerini söyledi.

Herhangi Bir hafta suret ve kırsal mahalleleri musahabe fail Kaymakam Görgülü, bu hafta ise kaza vahit müdürleri, şehremaneti komutan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Bigudi ve Beşçatak mahallelerinde muhtarlar ve mahalle halkıyla buluştu. İlçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde üstelik çalışmalara akıbet atiklik devam ettiklerini tabir fail Ilçebay Aydınlık, “Kamu hizmetlerini bütün mahallelerimize aktif şekilde aksettirmek ve halkımızın sorunlarını durumunda görerek çözümü amacıyla gerekli çalışmaların yapılmasını çıkarmak amacıyla ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Herhangi Bir hafta değişik bire bir mahallemizi görüşme ederek halkımızın taleplerini dinliyor ve çabuk çözümler üretiyoruz. Bu hafta üstelik kaymakamlık ve şehremaneti müdürlerimiz ile gelişigüzel Sarmaç ve Beşçatak mahallelerini konuşma ettik. İlçemizdeki gelişigüzel mahallemizin ihtiyaçlarını planlayarak acul analizör fora etmek için umum gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Beşçatak ve Sarmaç mahalleleri sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, hizmetlerinden âlem İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başbuğ Vekili İhsan Emre Görgülü’a teşekkür ettiklerini ifade ettiler. – VAN

Share: