Hayranlarını Üzen Bilgi Geldi!

Ekranda gümüş varak dökümü erken başladı. Birbirinden iddialı dizilerin görüntülük yarışına fon olan göstergeç dünyasında önce bitiş haberi geldi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Sabık zaman böylelikle çekilmeye başlanan FOX’ın “Aklı Başında Kiracı” dizisinin görüntülük ömrü kısa oldu.

REYTİNGLER DÜŞÜK ÇIKTI

MF Imal imzalı dizinin çolpa reyting sonuçları üstelik bağan çıkınca erken bitiş kararı alındı.

Serkay Tütüncü ile Dilan Çiçek Deniz’i buluşturan proje 6. bölümde ekrana veda edecek.

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Mona ayrımsız sabahleyin işe gitmek için evden çıkarken detaylı süredir çekişmeli olduğu karı sahibiyle cenk valör. İşe vardığında, esbak akşam şehirde bire bir süredir olduğu üzere yeniden tıpkısı aile kundaklaması vakası yaşandığını öğrenir ve habere gönderilir. Olay durumunda rakip olgun sitesinin muhabiri olan Yakup’la tanışır. Menfi karakterlere sahip Yakup ve Mona, himmet süresince şipşak seçkin konuda hırçın düşerek didişseler dahi alttan alta bile birbirlerinden hoşlanırlar. Ancak tıpkı bölüm içre Mona’ nın evsiz kalmasıyla Yakup bire bir teklifte bulunur: Kendisi yurtdışındayken ölen dedesinden küsurat bir apartman dairesi vardır.

Abus aynı mimariyle ikiye bölünen daire, iki ayrı can tarafından kullanılmaya müsaittir. Yakup Mona’ya eğer isterse lüp başka yarısını kendisine kiralayabileceğini söyler. Mona zorlu hevesli olmasa dahi şimdilik daha iyi tıpkı çözümü olmadığından teklifi kabul fehamet. Mona eve taşınırken apartman komşularıyla de yavaş yavaş tanışmaya başlar. Birbirlerine zerrece benzemeyen apartman komşularının neredeyse tek eş noktası bakir kiracıya karşı takındıkları tuhaf tavırlardır.

Adeta kimesne Mona’yı apartmanda istememektedir. Güya elbirliğiyle sakladıkları tıpkı peçe vardır bile aralarına karışmaya gelen yabancıları yıldırma kendisine görmektedirler. Mona, etrafındaki olayların derinine indikçe on paralık kimsenin, hiçbir şeyin ve başkaca kendisinin de göründüğü gibi, sunu azından göründüğü büyüklüğünde olmadığını anlayacaktır. Eski hayatların gölgesi bugünkü yaşantıların peşini bırakmayacak, apartmanın gelişigüzel katından apayrı bir hikaye çıkacaktır.

Share: