Hayatları Değiştiren Teknoloji Motorola

Motorola, cep telefonları, bilgisayarlar ve elektronik cihazlar üreten çok uluslu bir şirkettir. Yıllardır sektördeler ve performansları için sayısız ödül kazandılar. Motorola’nın telsizleri, güvenilir performansları ve uzun ömürlü pil ömürleri nedeniyle tüm tüketiciler arasında popülerdir. Ne tür bir kullanıcı olduğunuza bağlı olarak farklı özelliklere sahip farklı Motorola telsiz türleri vardır.

Motorola, son birkaç yılda çok çeşitli Motorola telsiz modelleri piyasaya sürdü. Bunlar dp4801, sl4000, sl1600, vx261, dp3661 gibi popüler modelleri içerir. Ancak şu anda piyasada bulunan modeller sadece bunlar değildir. Motorola’nın en son telsiz modeli Atex olarak adlandırılır ve sesli not ve sesli komut gibi gelişmiş özelliklerle gelir. diğerleri arasında özellikler. Bu telsizler uygun fiyatlara sahiptir ve bu da onları vahşi doğaya çıkarken veya yürüyüş veya avcılık gibi açık hava etkinlikleri yaparken iletişim kurması gereken gençler veya çocuklar için ideal kılar.

Motorola telsizleri endüstrinin temelini oluşturur. Motorola, otuz yılı aşkın bir süredir sektördedir ve en dayanıklı, güvenilir telsizlerden bazılarını üretebilmiştir. Bu yazıda, mevcut modellerinden birkaçını detaylandıracağız ve bunlar hakkında teknik özellikler vereceğiz.

Motorola telsiz, dünyanın en başarılı telsiz üreticilerinden biridir. PMR446 dijital standardını zorlayan ilk şirketlerden biriydi. Motorola’nın telsizleri hakkında not edilmesi gereken önemli bir nokta, bugün diğer birçok üreticinin yaptığı gibi herhangi bir tescilli yazılım kullanmamasıdır. Tüm veriler açık kaynak standardı kullanılarak aktarılır. Bu, kullanıcıların son yıllarda diğer üreticilerin karşılaştığı özel mülk yazılımlarla ilgili uyumluluk sorunları hakkında endişelenmeden Motorola telsizlerini mevcut iletişim sistemlerine entegre etmelerini kolaylaştırır.

Hayatları Değiştiren Teknoloji

Motorola telsizleri endüstriyel ve ticari amaçlar için idealdir.

Motorola telsiz sistemleri, popüler PMR446 ve DMR telsiz spesifikasyonları da dahil olmak üzere çok çeşitli frekansları kapsar.

Motorola telsizleri her zaman elinizin altında olmalıdır. Ayrıca mümkün olduğunca çok yönlü olmaları ve hiçbir şekilde müdahalede bulunmamaları gerekir. İster küçük, güvenilir bir Motorola ürünleri, ister uzun mesafelerde yayın yapabilen bir Motorola telsizi arıyor olun, size uygun bir Motorola modeli var.

İki tür model sunuyoruz: analog stil ve dijital telsizler.

Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren çok uluslu bir şirket olan Motorola, telsiz ve diğer tüketici elektroniği üretimi ile tanınır. Motorola, 1928’de Paul ve Joseph Galvin tarafından kuruldu.

Şirket yıllar içinde gelişti ve 1937’de “handie-talkie” adı verilen altı kanallı ilk taşınabilir ürününü piyasaya sürdüler. Motorola, bu taşınabilir telsizleri yaratan ilk şirketlerden biriydi ve o zamandan beri ürün yelpazesini sürekli olarak yükselttiler. En popüler modellerinden bazıları şunlardır: vx261, sl4000, sl1600, dp4801, dp4401 Ex Atex, dp3661 ve dp1400.

Makale, şu anda piyasada bulunan farklı Motorola ürün modellerinin yanı sıra özellikleri ve fiyatları hakkında tartışıyor. Ayrıca, kamu güvenliği profesyonelleri için PMR446 telsiz veya ticari kullanım için DMR-M1400 dijital mobil telsiz gibi diğer bazı Motorola ürünlerini de sunar. Ulusal tedarik ve dağıtım Motorola telsiz Türkiye Distribitörü Vizyon telsizdedir.

Share: