Hanende Teoman, dünyaevi defterini kapattı: Çıktı gevşeklik kariyeri yapıyorum

Yaşayan sesi ve yorumuyla Türk müziğinin başarılı isimlerinin başında gelen Teoman, esbak dönme Bebek’te objektiflere takıldı. 2015 yılından boşanan şarkıcı, evlilikle ilgili azrail aynı açıklama yaptı.

“EVLİLİK İÇİN YAŞLANDIM”

2. Husus programında yer düz habere göre, geçtiğimiz günlerde andıran arkadaşı Şebnem Mebzul üzere “İlerde ikimizde evlenmezsek bu arada evleneceğiz” diyen Teoman, “Çiy benim çok eski tıpkısı arkadaşım onu tamamen şaka olsun diye niteleyerek söyledim” dedi. 2012 yılında evlendiği Ayşe Kaya ile 2015’te boşanan ve Zeyno adını verdiği 8 yaşında bir kızı olan Teoman, dünyaevi defterini kapattığını söyleyerek “Artık evlilik amacıyla birlikte yaşlandım. Evlenmem daha çok” dedi.

“TEMBELLİK KARİYERİ YAPIYORUM”

54 yaşına geldiği ve bundan sonra çarkıt enerjisinin olmadığını söyleyen hanende, “Ben genelde gayesiz dolaşıyorum. Eskisi kabilinden etkin biri değilim. Nısıf mütekait üzere yaşıyorum. Kendime gevşeklik kariyeri yapmayı planladım. Spor yapıyorum, er yatıp er kalkıyorum” şeklinde konuştu.

” HERHANGI BIR ŞEYE ÜŞENİR OLDUM” SÖZÜ VİRAL OLMUŞTU

Temmuz ayında alışılagelmişin dışına çıkarak renkli gömleğiyle Nişantaşı’nda görüntülenen Teoman, “Baştan oyunbazlık yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Çalışmaya üşeniyorum. Herhangi Bir şeye üşenir oldum. Herhalde yaşlılıkla ilgilendiren benzeri şey bu. Bu dönemde hoppadak konser veriyorum, hemen o leziz geliyor bana” cevabını vermişti. Şarkıcının ” Herhangi Bir şeye üşeniyorum” sözleri ise kısa sürede içtimai medyada viral ergin ve binlerce kullanıcı, “Teoman olduğumu öğrendim” yorumunu yapmıştı.Share: