Hanende Karsu’nun çöküntü altında kalan halası hayatını kaybetti

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ilde yıkıma sebebiyet veren 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki iki depremde 10 ilimizde kısık yıkımlar meydana geldi. Hataylı şarkıcı Karsu’nun bazen ocak üyeleri ise pinpon altında kaldı.

HALASINI KAYBETTİ

Halası, amcası, nenesi, kuzenleri ve yeğenleri göçük altında küsurat Karsu, katıldığı deli dolu yayınlarda gözyaşları içre yardım isteyen Karsu’nun nenesi ve amcası sıhhatli kendisine kurtarıldı. Instagram hesabından halasının memat ettiğini duyuran şarkıcı “Ferişte oldu melek. Nurlu süresince yat halacığım” ifadelerini kullandı. Hanende, enkaz altında kalan kuzenleri ve yeğenlerinin kurtarılması amacıyla de paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

AĞLAYARAK YARDIM İSTEDİ

Ünlü hanende Karsu, geçmiş gün Instagram’dan yaptığı paylaşımda depresyon altında küsurat akrabaları üzere feryat figan arkalama istedi. Paylaştığı videoda arkalama çağrısında bulunan hanende, “Ego de tıpkısı kanı alışmak istiyorum herkese. Çok yazıyorsunuz. Halam namevcut, nenem, yok, kuzenlerim… Hatay’a haddinden fazla arkalama gitmiyor. Onu de duyuyorum ailemden. Burada yapacağımızı yapıyoruz. Hollanda’ya yalvarıyoruz yollayın diye niteleyerek. Allah herkesin yardımcısı olsun” dedi.

Karsu ve kurtarılan nenesi
Karsu ve kurtarılan amcası
Share: