Güven Müdürü Gezer’den Dumlupınar’a giden bisikletçilere jest

Çeltek İl Emniyet Müdürü Sevinçli Gezer, yurdumuzun düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları çerçevesinde Vazıh’dan Kütahya’ya bisikletle 300 kilometrelik yola sâdır bisikletçilere Dumlupınar Şehitliğine bırakılmak üzere öncü ve kıvılcım verildi.

30 Ağustos Zafer Bayramı için Vazıh’dan Kütahya’ya kısaca 300 km’lik yolu bisikletle başvurmak amacıyla 20 kişilik benzeri kol yola daha çok. Münevver’dan Kütahya’ya 300 kilometre pedal çevren Türkiye Bisikletliler Derneği Münevver Şubesi üyesi 21 sporcu, Uşak Inanma Müdürlüğünü konuşma etti.

Bu anlamı ülfet üzere Bölüm Başkanı Hümeyra Mevsuk’a teşekkür eden Yardımcı İl Inanma Müdürü Sevinçli Gezer, konuklarına Türk Bayrağı ve Güven Müdürlüğü Bayrağı bağış etti. Büyük ziyaretleri üzere konuklarına teşekkür fail Gezer; “Çok güzelce ve manidar ayrımsız madde gerçekleştiriyorsunuz. Tığ, Halas savaşımızın geçtiği o topraklara görevimiz gereği gidemiyoruz. Size Türk Bayrağı ve Güvenlik Umumi Müdürlüğümüzün Bayrağını ithaf etmek istiyorum” dedi ve öperek bayrakları Yazıhane Başkanı Hümeyra Bozulmamış’a doğrulama etti.

Sıhhatli da Inanma Müdürü Gezer’e ilgisinden muhit teşekkürname etti. Bayrakları öperek teslim alan Bozulmamış; “Bizde bu nazik karşılamanız ve bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çokça teşekkür ederim. Münevver’dan bu yana gittiğimiz değme yerleşme alanında polisimizin aldığı güvenlik tedbirleri sebebiyle hiç dava yaşamadan buralara geldik. İyi kim varsınız” dedi.

Ziyaret şişman fotoğraf çekimi ile sona erdi. – UŞAK

Share: