GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN’İN KIZI, DÜNYA EVİNE GİRDİ

GAZİANTEP Büyükşehir Belediye Reisi Fatma Delice’in kızı Merve Delicesine, Âlem Oklap ile Beykoz’bile planlı nikah töreniyle acun evine girdi.

Merve Delimsirek-Cihan Oklap çifti İstanbul Beykoz Mecidiye Kasrı’nda bu akşam planlı dernek töreniyle acun evine girdi. Çiftin nikahını Beykoz Belediye Reisi Tasavvur Aydın kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Reisicumhur Yardımcısı Fuat Oktay, Eş, Faaliyet ve Sosyal Hizmetler Bakanı Kükremek Yanık, TBMM DOĞRU Fırka Grup Başkanı İsmet Yılmayan, Bozuk Türe Bakanı Abdülhamit Gül, DOĞRU Tümen Kadro Başkanvekili ve Çanakkale Mebus Bülent Turan, İstanbul Valisi Ulvi Yerlikaya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Rize Mebus Dirimsel Kalem Erbabı, DÜRÜST Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Tümen Umumi Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, KADEM Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Sümeyye Erdoğan Bayraktar yaptı.

Gaziantep Büyükşehir Şehremini Fatma Delimsirek nikah töreninde yaptığı konuşmada “İnsan ömrü benzeri türkü kadar tıpkı film kadar. Arkamıza baktığımızda kalbimizde ayak oyunu olan mehabetli olan olaylar var. Evlenmemiz kabilinden. İzzetimle olan evliliğimiz 32 yıl oldu. 21 yıl öne Yanlişsiz Parti’nin kurulmasında müessis olduk. Demincek evladımızın mürüvveti amacıyla benzeri aradayız. Sahn o büyüklüğünde acul geçiyor ki. O zamanki dostlarımız bugün bu salonda. Bilcümle birlikteyiz. Ego 32 sene boyunca hem şahsıma hem aileme gösterdiği babalıktan dünya eşime teşekkür ediyoruz. Aileyi dişi kuş yapar amma babalar yara üzere arkamızda olur. Dünyaevi dediğimiz budur” dedi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop üstelik, “İstanbul’un sunma domuzuna mekanlarından birinde böyle sunturlu ayrımsız toplulukla böyle benzeri kırnak işe şahadet almak için bizlere aynı araya getiren cenabı hakka hamd ediyorum. Seçkin aha olduğu kabilinden hassaten izdivaç ve nikah akdinde biricik örneğimiz Sefir Efendimize (S.A.V.) selam ederim. Bizim kültürümüzde sevinçler paylaşılınca çoğalır, teessürat paylaşılınca azalır. Tığ burada Merve ile Dünya’ın mutluluklarını paylaşmaya geldik. Evlenmek Hz. Adem’den bu yana peygamberlerin sünneti, Cenabı Hakk’ın de aynı emridir” diye niteleyerek konuştu.Share: