Esmer yollarında format

Esmer yollarının yapım, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde erişim kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün yol durumu bültenine bakarak, Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Kuzey-Pozantı Güney kavşakları 4-6. kilometrelerinde, Çakıt-8 viyadüğündeki genleşme derzleri hizmet ve onarım çalışmaları nedeniyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Gebze-Orhangazi- İzmir (İzmit Haliç Geçişi ve bağlantı yolları karışma) Otoyolu’nun Balıkesir Mağrip- Savaştepe kavşakları 13-15. kilometrelerindeki hizmet ve onarım çalışması cihetiyle İstanbul yönünde sıhhatli şerit trafiğe kapatılacak.

Rum Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerindeki üstyapı tamirat çalışmaları dolayısıyla İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala özge istikametten iki taraflı sürdürülüyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları nedeniyle İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, erişim diğer istikametten iki taraflı devam ediyor.

Aydın- Denizli Otoyolu Projesi’nin yapılması, işletilmesi devri işi cihetiyle 113-114. kilometredeki kesişim noktası (Hacıeyüplü Kavşağı) Denizli Büyükşehir Belediyesi UKOME kararına güvenerek vesile trafiğine kapatıldı. Bu kesimde erişim kasaba yolu üzerinden sağlanıyor.

Kayseri- Niğde yolunun 57-63. kilometrelerinde bakım, tamirat ve asfalt, İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 25-43. kilometrelerinde asfalt sathi istila, Yıldızeli-Sivas-Zara yolunun 30-36. kilometrelerinde yapım, bakım ve tamirat, Kars- Kağızman yolunun 18-19. kilometrelerinde imal çalışmaları zımnında sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Trabzon- Gümüşhane ülke sınırı-Torul-Gümüşhane yolunun 18-28. kilometrelerindeki Kürtün, Köprübaşı, Torul ve Harmancık tünellerinde hayatiyet, elektronik sistemi bakım ve tamir çalışması zımnında 08.00-18.00 saatlerinde muvasala bir tane şeritten kontrollü sürdürülüyor.

Share: